Komplo teorilerine inanan bir ailem var

Dünya'dan hiç çıkılmadı, aşılarla çip enjekte edecekler, depremleri makineyle yapıyorlar vb. şeylere inanan bir ailem var. Sizde de böyle bir durum var mı? Onların düşüncelerini değiştirmemin hiç mi yolu yok?

Hocam farklı farklı inananı gördüm. Böylesi ilk defa ama hepsine birden mi inanıyorlar.

Hiç bir şekilde kendi karakterinizi başkaları için değiştirmeyin, öncellikle anneniz babanız olur saygı çercevesinde anlatmayı deneyin eğer bir şey değişmiyorsa zorlamaya gerek yok.

Hiç bir şekilde kendi karakterinizi başkaları için değiştirmeyin, öncellikle anneniz babanız olur saygı çercevesinde anlatmayı deneyin eğer bir şey değişmiyorsa zorlamaya gerek yok.
Allahtan benim ailem bu yola girmeden ben engelledim :D.

Dünya'dan hiç çıkılmadı, aşılarla çip enjekte edecekler, depremleri makineyle yapıyorlar vb. şeylere inanan bir ailem var. Sizde de böyle bir durum var mı? Onların düşüncelerini değiştirmemin hiç mi yolu yok?

En iyisi de ailene durumu anlatma. Anlamak istemiyorsa boş ver geç.

Ben, dünyayı şeytanın yönettiğine inanıyorum gerçekten.
Afrika'ya tecavüz eden insanlara para kazandırıyoruz. Çünkü bağımlıyız. Nasıl düzen ama?

Şu an YouTube'da PKK'lıların videoları var ve para kazanıyorlar. Bizler de YouTube'a girerek, kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Kim böyle bir düzen kurabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı