M.2 SSD muhafaza adaptörü almak mantıklı mı?

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarım da standart olarak bildiğimiz M.2 SSD'yi destekleyen slot yok fakat ekstra SSD almak istiyorum. Bu adaptör işimi görür mü? Link

Son düzenleyen: Moderatör:
M.2 SSD kutularından bahsediyorsun sanırım. Bilgisayarına USB üzerinden takıp uzun süreler kullanıp kullanamayacağını soruyorsun tahminim. Kullanabilirsin.

M.2 SSD kutularından bahsediyorsun sanırım. Bilgisayarına USB üzerinden takıp uzun süreler kullanıp kullanamayacağını soruyorsun tahminim. Kullanabilirsin.
Evet, cevap için teşekkür ederim 1 TB'lik SSD ile kullanacağım uzun süreler oyun oynayabilirim bu amaçlı alıyorum, linkteki ürünü önerir misiniz?

Evet, cevap için teşekkür ederim 1 TB'lik SSD ile kullanacağım uzun süreler oyun oynayabilirim bu amaçlı alıyorum, linkteki ürünü önerir misiniz?
Link yok hocam. Ayrıca SSD önerisi için ayrı bir konu daha iyi olur. O zaman daha fazla bilgili arkadaşımız konunuzla ilgilenmiş olur.

Link yok hocam. Ayrıca SSD önerisi için ayrı bir konu daha iyi olur. O zaman daha fazla bilgili arkadaşımız konunuzla ilgilenmiş olur.
Muhafaza adaptör Linki, SSD olarak ta yeni Samsung SSD alacağım onu bilgisayarın içine takacağım bilgisayar üzerinde ne marka olduğunu bilmediğim SSD'yi bu adaptör ile kullanmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı