M.2 SSD vidası çıkmıyor

Şimdi size bu fotoğrafı atarken paket lastiğiyle çıkarmayı başardım...
Eki Görüntüle 1757615Eki Görüntüle 1757616Eki Görüntüle 1757617Eki Görüntüle 1757618

Sizce ne yapmalıyım yeni bir M.2 vidası mı alayım...

O vidayı pense yardımıyla açın. Sonra yedeği varsa yediğini bulun. Tam oturmayan başlıklarla açıp kapayın. Yoksa hiç uğraşmayın.

Vidayı paket lastikle çıkarttım, tornavidamın ucu vidaya geçmiyormuş... SSD'yi takacağım ama bir sorum olacak. Vidayı sıkarken sona kadar sıkmalıyım SSD tamamen sabitlenmeli değil mi?

Şimdi size bu fotoğrafı atarken paket lastiğiyle çıkarmayı başardım...
Eki Görüntüle 1757615Eki Görüntüle 1757616Eki Görüntüle 1757617Eki Görüntüle 1757618

Hocam merhaba, benim laptopumda da aynı sorun var. Açtığım konuya bakar mısınız? Bana vidalar aynı gibi geldi çeşitli boyda saatçi tornavidası denedim giriyor ama dönmüyor atıyor kendini. Çok bastırdım çıkarmak için ama çıkmadı daha da zorlamak istemedim anakart zarar görür diye. Aldığınız lastiğin yüzeyi geniş miydi ben normal lastikle denedim ya ben başaramadm ya da lastiğim çok ince.

Hocam merhaba, benim laptopumda da aynı sorun var. Açtığım konuya bakar mısınız? Bana vidalar aynı gibi geldi çeşitli boyda saatçi tornavidası denedim giriyor ama dönmüyor atıyor kendini. Çok bastırdım çıkarmak için ama çıkmadı daha da zorlamak istemedim anakart zarar görür diye. Aldığınız lastiğin yüzeyi geniş miydi ben normal lastikle denedim ya ben başaramadm ya da lastiğim çok ince.

Bakayım hocam, kullandığım lastik inceydi benim kastikle sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

Hocam bende de aynı sorun var kaç bilgisayarci gezdim sayamam nasıl çözdünüz ?

Geri
Yukarı