M.2 SSD'nin soğutmasını sökmek garanti dışı bırakır mı?

HM eğer çıkartmadan takılabiliyorsa öyle takarım sağ olun hocam.

Bende Gigabyte B650 Aorus Pro AX var hocam büyük parçalı soutmaları maalesef tek tek değil o yüzden sizce olduğu gibi anakartın soğutması ile kullansam.

Bende ASUS ROG STRIX B550-A Gaming anakart var içinde 1TB Kingston SSD var hiç de çıkarmama gerek olmadı direk zaten taktım kapatım bitti gitti sizde de olacagı aynı.

Takabilirsin, görüntü yanıltmasın M.2 SSD zaten bit kader alet üzerinde gördüğün soğutma da incecik. Öyle Corsair Force modellerindeki falan büyük oluyor, bunlar ise o şekilde girer.

Anladım hocam sağ olun

O zamanda bana soğutucuyu soğutursunuz gibi geldi. :D

Soğutucuyu soğutmak gibi oldu ama problem yoksa sıkıntı yok xd

Bende ASUS ROG STRIX B550-A Gaming anakart var içinde 1TB Kingston SSD var hiç de çıkarmama gerek olmadı direk zaten taktım kapatım bitti gitti sizde de olacagı aynı.

Onun tam olarak seri no'su aklınızda mı hocam bir incleyeyim

Anladım hocam sağ olun.

Soğutucuyu soğutmak gibi oldu ama problem yoksa sıkıntı yok xd.

Onun tam olarak seri No'su aklınızda mı hocam bir incleyeyim.

1688938304419.png

2 adet M.2 sogutucusu var fotoda görünüyor.

Biz M.2 soğutması üzerine konuşuyorduk ya siz bunu yazdınız mantıken M.2 soğutmasını çıkartmadan taktnız zannettim. Yani konu iyice boşa sardı xd

Merhaba elimde asus rog z790f 8000 mhz anakartım var msi m570 ssd yi almayı düşünyürum 10bin okuma 10 bşn yazma ssdnin kendi soğutması var ama anakartında var hangisini kullanayım farkı olur mu garantiden çıkar mı biri beni aydınlatsın yada samsung 990 pro alırım

Yeni konular

Geri
Yukarı