M-Audio fasttrack ses kartı alınır mı?

• Konuyu başlatan meteL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 456

meteL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, cort G110 gitar satın aldım. Elektro gitara yeni başlayacağım. Bu ses kartı başlangıç için uygun mudur? Biraz eski olduğu için tereddütlerim var, alınır mı acaba? Guitar Link'ten almıştım fakat akor çaldığım ya da 2 telden fazla tele vurduğum zaman sesler aşırı bozuluyor. 2. el uygun bir ses kartı almayı düşünüyorum. Bu ses kartından başka uygun önerilere açığım.

Son düzenleme:
Hâlâ güncel driveri var mı buna bak. Driver varsa bile Windows 10 , 11 için olmayabilir. Fast Track yerine M-Track Solo alabilirsin. Sanırım o daha yeni çünkü Fast Track 2010'da çıkmış. Kaç liraya satıldığını bilmiyorum ama 2000 civarı ise amazondan Behringer UMC202HD , 204HD tarzı bir şey alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sana yardımcı olur.

Hâlâ güncel driveri var mı buna bak. Driver varsa bile Windows 10 , 11 için olmayabilir. Fast Track yerine M-Track Solo alabilirsin. Sanırım o daha yeni çünkü Fast Track 2010'da çıkmış. Kaç liraya satıldığını bilmiyorum ama 2000 civarı ise amazondan Behringer UMC202HD , 204HD tarzı bir şey alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sana yardımcı olur.
Teşekkürler. Fakat bütçem maksimum 600 ya da biraz daha zorlayabilirim. Bu yüzden 2. el düşünüyorum.

Geri
Yukarı