M&B Bannerlord "çalışmayı durdurdu" hatası

Punturus

Centipat
Geçtiğimiz gün Bannerlord satın aldım fakat oyunu oyna dediğimde "Bannerlord Launcher çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum. Ne yaptıysam düzeltemedim. Oyunun bütünlüğünü doğrulama ve bir çok şey yaptım fakat nafile.

Dosya Ekleri

• durdurdu hatası.png
    durdurdu hatası.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 283
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleriniz neler? İşletim sisteminiz ne ve kaç bit kullanıyorsunuz? Ayrıca detaylı bir rapor gerekebilir. Bu kadar sınır bilgiyle bir çözüm bulamayız.

(DEP) ayarlarını kapattım sonuç alamadım maalesef. sistemimin iyi olmadığının farkındayım lakin oyunu düşük kalitede olsa oynamak istiyorum

Dosya Ekleri

• işletim sistemi.png
    işletim sistemi.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 195
  • ekran kartı.png
    ekran kartı.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 172

Windows'u da güncelleyin.

Windows güncelleyin. Ayrıca sisteminiz güncel olmadığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz. Çünkü oyun şu an EE'de ve birçok performans sorunu var.

Windows'u güncelledim. Fakat sorun çözülmedi. GeForce Now'un saatlik deneme sürümüyle çalıştırdığımda çalışıyor fakat kendi bilgisayarım çalıştırmıyor.

Windows'u güncelledim Fakat sorun çözülmedi. Geforce now'un saatlik deneme sürümüyle çalıştırdığımda çalışıyor fakat kendi bilgisayarım çalıştırmıyor
GFN ile çalıştırman normal çünkü donanım gerektirmiyor. Hata raporunu inceleyemiyorum fakat bir önceki mesajda dediğim gibi donanım yetersizliğinden olduğunu savunuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı