M&B Bannerlord sizce nereden alınmalı?

SrYED

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Görsellerde de gördüğünüz gibi bariz bir fiyat farkı var. Steam'de 350TL iken Epic Games'te 180TL. Benim arada kaldığım şey ise Steam atolyesinde bu oyun için güzel, oyunu değiştirecek modlar var mı? Bilen birisi cevaplarsa sevinirim, ona göre alacağım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-23 194022.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-23 194022.png
    134,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran görüntüsü 2023-12-23 194035.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-23 194035.png
    52,3 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Görsellerde de gördüğünüz gibi bariz bir fiyat farkı var. Steam'de 350TL iken Epic Games'te 180TL. Benim arada kaldığım şey ise Steam atolyesinde bu oyun için güzel, oyunu değiştirecek modlar var mı? Bilen birisi cevaplarsa sevinirim, ona göre alacağım.
Bence Epic Games üzerinden almak daha mantıklı. Nexus mod üzerindende birçok modu indirebilirsiniz. Ama ekonomik bir sıkıntı yaratmayacaksa Steam'dende alabilirsiniz.

Modlar vb. olaylarda Steam'den rahatı ve iyisi yok fakat Bannerlord'un Epic Games'te 270TL'ye düşmesi hatta 270TL üzerine %33 indirim almasını göz önünde bulundurursak benim seçimim Epic Games'ten yana olacaktır. Ayrıca Bannerlord'u Xbox Game Pass'ten oynamış biri olarak söylüyorum. Moda ihtiyaç duymadım.

Modlar vb. olaylarda Steam'den rahatı ve iyisi yok fakat Bannerlord'un Epic Games'te 270TL'ye düşmesi hatta 270TL üzerine %33 indirim almasını göz önünde bulundurursak benim seçimim Epic Games'ten yana olacaktır. Ayrıca Bannerlord'u Xbox Game Pass'ten oynamış biri olarak söylüyorum. Moda ihtiyaç duymadım.
Anladım, büyük ihtimal epic games'den alıcam.

Epic Games'den alırsan da mod yüklersin. Moddb'den indirin. Ardından gerekli yere kopyalayın.

Geri
Yukarı