M&B Bannerlord tam sürüm ne zaman çıkacak?

Nihai tam sürümde çok birşey ekleneceğini sanmıyorum. Erken erişimden çıktığı zaman muhtemelen optimizasyon ve bug sorunları çözülmüş olacaktır. Tarihi ise belli değil. Black Mesa bile 2015'ten 2020'ye kadar erken erişimde kalmıştı. Herşey olabilir. Yani oyunu almak için tam sürümü beklemek zorunda değilsiniz. Tabi böyle bir niyetiniz varsa.

Nihai tam sürümde çok birşey ekleneceğini sanmıyorum. Erken erişimden çıktığı zaman muhtemelen optimizasyon ve bug sorunları çözülmüş olacaktır. Tarihi ise belli değil. Black Mesa bile 2015'ten 2020'ye kadar erken erişimde kalmıştı. Herşey olabilir. Yani oyunu almak için tam sürümü beklemek zorunda değilsiniz. Tabi böyle bir niyetiniz varsa.
Zaten erken erişimde oyunu satın aldım ama açılmadı. Mecburen geri iade ettim.

Oyun çıktıktan kısa süre sonra tam sürüm çıkacak demişlerdi ama yıllar geçti hala erken erişimde. Bilgisi olan var mı?

Bannelord aldığıma pişmanım diyebilirim 8 senelik bir oyun bile değil arkadaş ben tutsak tuttuğum liderle konuşmak istiyorum bana nau nau diyorum.

En iyi karar tam sürüme geçmesi. Bu sene geçerse çok çok iyi olur. Boş yere zamanımızı öldürüyoruz erken erişimde. Gelen güncellemelerin adam akıllı özelliği yok. Ayda 1 defa, o da yarım yamalak geliyor. En iyisi tam sürüme geçilip mod topluluğuna devredilmesi. Efsane mod yapımcıları var erken erişim olduğu için yayınlayamıyorlar.

Geri
Yukarı