M&B: Warband Derebeyi olmalı mıyım?

flaxiuS

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna başlayalı 2 hafta oldu şu an 66 kişilik bir ordum var. Sizce derebey olmalı mıyım yoksa biraz daha ordudaki asker sayısını yükseltip öyle mi olmalıyım?

Hemen derebeyi olma. Öncelik olarak karakterini geliştir. Liderlik becerisini yükselttikçe ordu kapasitesi artacak. Ordu kapasitesi çok önemli. Askerlerin talim yapması lazım ve onları geliştirmen lazım, yoksa ordunun sayısı ne kadar olursa olsun içinden geçerler. Haydut ve yağmacıların inlerini bulup etrafında gezerek her haydut grubu spawn olduğunda onlarla hem para hem tecrübe kasabilirsin. Hazır olduğunda ya bir krallığa saldır ya da istersen derebeyi ol. Birde derebeyi olmak istediğin krallığın lordlar ile ilişkini yükselt. Şahsen ben kendi krallığımı kurarım hep.

Oyuna başlayalı 2 hafta oldu şu an 66 kişilik bir ordum var. Sizce derebey olmalı mıyım yoksa biraz daha ordudaki asker sayısını yükseltip öyle mi olmalıyım?
66 kişilik ordunuz var diyorsunuz. Kıdemleri ne Nord Kahramanları mı nord acemileri mi ?
Paranız ne durumda esir düşerseniz paranızın bir kısmını alacaklar tekrar toparlanabilecek misiniz?
Gelir kaynağınız var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı