M1 MacBook Air alınır mı?

M1 MacBook alacağıma M1 Mac mini alırım bir de canavar gibi monitör alırım oyun oynamak istersem ve elime para da geçerse bir konsol alırım o güzel monitörde oynarım, bütün bu parayı macbooka yatırsam sadece laptopum olur, bir artısı olmaz benim için.
Hocam güzel bir düşünce ama konsept farkı var. Seyahat eden insanlar sürekli yanında monitör taşıyamaz.

Hocam güzel bir düşünce ama konsept farkı var. Seyahat eden insanlar sürekli yanında monitör taşıyamaz.

Aslında monitörü taşımanıza gerek yok, sunum yapacaksanız Mac miniyi direkt projeksiyona takabilirsiniz, seyahat edecekseniz de televizyona takabilirsiniz Mac miniyi. Taşıması hafif bir cihaz o yüzden laptop yerine alınabilir.

Aslında monitörü taşımanıza gerek yok, sunum yapacaksanız Mac miniyi direkt projeksiyona takabilirsiniz, seyahat edecekseniz de televizyona takabilirsiniz Mac miniyi. Taşıması hafif bir cihaz o yüzden laptop yerine alınabilir.
Evet tabiki bu da bir alternatif sonuçta. Klavye ve mouse taşımak da bana biraz saçma geliyor açıkçası. MacBook tek parça halinde olduğu için daha cazip.

1 haftadır kullanıyorum genel anlamda ev bilgisyarı bizim için eşim ve ben kullanıyoruz tam anlamıyla harika bir bilgisayar. Ben genel anlamda grafik programlarını kullanıyorum ve hiç bir sorun olmuyor gayet güzel ve akıcı çalışıyor. Oyun konusunda biraz sıkıntıları var ama basit oyunları oynar hiç sorun yok. Pozitif teknolojiden öğrenci indirimli 9250₺ ye aldım alacaksan ordan al çok uygun garantisi falan orjinal.

Geri
Yukarı