M1 MacBook Air Hakkında Sormak İstedikleriniz

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 104
  • Görüntüleme 8B
Merhabalar. Bir süre önce M1 MacBook Air aldım. 16 GB RAM'e sahip.

Almayı düşünen ya da içindeki yeni özelliklere merakı olan arkadaşlardan merak ettikleri bir şey varsa, test etmemi istedikleri şeyler varsa isteklerini yazabileceği bir konu açmak istedim.

Bununla alakalı bir inceleme videosu çekmeyi planlıyorum. Değinmemi istediğiniz konuları burada yazarsanız hem videoma katkıda bulunmuş olursunuz, hem de başka insanların da öğrenmesini sağlamış oluruz.

Sorularınızı bekliyorum.

Bende dün M1 MacBook Air almaya karar verdim ancak diğer arkadaşlarda da olduğu gibi ısı ve uygulama uyumluluk problemi sorunu kafamdan çıkmıyor. Benim en merak ettiğim konu ise ısısı nasıl olacak bu fansız aletin. Yaptığınız videoda uzun süreli tam yükte ısı ve pil değerlerini paylaşırsanız çok çok sevinirim. Bende iki haftaya kadar sipariş vermeye düşünüyorum. Ve bir tane daha sorum olacak o da bu videoyu nerede yayınlayacaksınız.

Merhabalar. Bir süre önce M1 Macbook Air aldım. 16 GB RAM'e sahip.

Almayı düşünen ya da içindeki yeni özelliklere merakı olan arkadaşlardan merak ettikleri bir şey varsa, test etmemi istedikleri şeyler varsa isteklerini yazabileceği bir konu açmak istedim.

Bununla alakalı bir inceleme videosu çekmeyi planlıyorum. Değinmemi istediğiniz konuları burada yazarsanız hem videoma katkıda bulunmuş olursunuz, hem de başka insanların da öğrenmesini sağlamış oluruz.

Sorularınızı bekliyorum.
Merhaba benim MacBook Air m1 de uzun süre açık kalınca donmalar oluyor yada uzun süreli bir uyku modundan uyandırılınca. Ekran sanki 60 hz den 30 hz düşmüş gibi. Yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Servise yollayacağım yollamadan önce bir sorayım dedim.

Merhaba benim MacBook Air m1 de uzun süre açık kalınca donmalar oluyor yada uzun süreli bir uyku modundan uyandırılınca. Ekran sanki 60 hz den 30 hz düşmüş gibi. Yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Servise yollayacağım yollamadan önce bir sorayım dedim.
Son güncellemeyle çözüldü diyorlardı, çözülmemiş mi?

11.3 var hala aynı bu sorun başkalarında da var mı? Varsa cidden içim rahat edecek çünkü donanımsal değil. Şimdi o olayı yaşadığım da geekbench testi yaptım puan olması gerektiği gibiydi.
Valla ben yaşayanlar var diye biliyorum. Bende cihaz yokta, forumlarda gördüğümü söylüyorum. Ama yinede Mert cevaplasın sizin sorunuzu.

Valla ben yaşayanlar var diye biliyorum. Bende cihaz yokta, forumlarda gördüğümü söylüyorum. Ama yinede Mert cevaplasın sizin sorunuzu.
Mert' e bilgi olması açısından uzun süreli cinebench testinde de bir donma kasma meydana gelmedi. Sorun şu ki sistem boşta iken bu durum oluşuyor.

Geri
Yukarı