M1 MacBook Air İçin Tarayıcı Önerisi

Hangi tarayıcıyı öneriyorsunuz?

• Firefox

Oy: 2 11,8%
  • Brave

Oy: 2 11,8%
  • Opera

Oy: 1 5,9%
  • Orion

Oy: 0 0,0%
  • Vivaldi

• Chrome

Oy: 3 17,6%
  • Safari

Oy: 9 52,9%
  • Diğer-> Yorumda belirteceğim.

• Oy verenlerin toplamı
    17

Prometheus3858

Hectopat
Arkadaşlar, yeni cihazım için tarayıcı arıyorum. Safari son yıllarda birçok yönden biraz geri kalmış durumda, yeni güncelleme gelecek ancak yeni güncelleme gelene kadar alternatif bir tarayıcı arıyorum. Edge'i denedim ancak şifreler kısmı görünmüyor, Microsoft foruma yazdım ve sorunun çözüleceğini söylediler ancak o da biraz sürecek gibi. Sizin kullandığınız tarayıcılar nedir ve iyi bir alternatif öneriniz var mıdır merak ettim. Teşekkürler.

Arkadaşlar, yeni cihazım için tarayıcı arıyorum. Safari son yıllarda birçok yönden biraz geri kalmış durumda, yeni güncelleme gelecek ancak yeni güncelleme gelene kadar alternatif bir tarayıcı arıyorum. Edge'i denedim ancak şifreler kısmı görünmüyor, Microsoft foruma yazdım ve sorunun çözüleceğini söylediler ancak o da biraz sürecek gibi. Sizin kullandığınız tarayıcılar nedir ve iyi bir alternatif öneriniz var mıdır merak ettim. Teşekkürler.

Ben Chrome kullanıyorum MacBook'umda, lakin sarjı emiyor.
Opera GX olabilir ki siz zaten onu kullanıyormuşsunuz :)

Safari şart az şarj kullanıyor daha az kaynak kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı