M1 Pro 14 inç vs Aorus SE 4

Xabdiess

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,
İki bilgisayar arasında kaldım. Sizce Aorus SE 4 mü alayım M1 Pro işlemcili MacBook Pro 14 inc mi? İşlemci ağırlıklı yapay zeka üzerine çalışacağım.

İş gereği yapay zeka çalışacaksanız, iş yerinizden uygun bir cihaz temin edeceklerdir diye tahmin ediyorum. İş dışı işlerde ise Google Colab üzerinizden işlerinizi rahatça halledebilirsiniz.

Her zaman internet erişiminiz olmayacaksa, veya çok da büyük olmayan dosya boyutlarıyla çalışacaksanız Aorus daha iyi bir tercih olur. CNN, LSTM tabanlı(parelel işlem gücünün öne çıktığı) işlemlerle uğraşma durumunuz varsa Google Colab veya başka bir cloud teknolojisi üzerinden çalışmanız daha iyi olacaktır. RTX 3070 çok da güçlü bir kart değil yapay zeka işlemleri açısından.

İyi günler,
İki bilgisayar arasında kaldım. Sizce Aorus SE 4 mü alayım M1 Pro işlemcili MacBook Pro 14 inc mi? İşlemci ağırlıklı yapay zeka üzerine çalışacağım.

Merhaba, ne aldınız acaba?

İyi günler,

Apple markalı MPHH3TU/A kodlu MacBook Pro 14 inc M2 Pro 10CPU 16GPU 16GB 512GB Gümüş MPHH3TU/A ürünü Pozitif Teknoloji den hemen alın. geç gördüm keşke bunu alsaydınız hocam.

Anladım, hayırlı olsun. Memnun musunuz, şarj süresi ne kadar?

Memnunum hocam bana fazlasıyla yetiyor. 9-11 saat arasında gidiyor hocam.

Onu da gördüm hocam da daha fazla da çıkamadım bütçe konusunda ama memnunum gayet güzel.

Geri
Yukarı