M10 telefonda pin ve puk kodunu yanlış girdikten sonra farkı şifre çıkıyor

cuve

Hectopat
Merhaba. Babamın Samsung M10 cihazı var. Bugün pin veya puk kodunu yanlış girmiş kitlenmiş telefon Turkcell'e gidip açtırmış ancak resimdeki hata çıkıyor. Babama şifre koydun mu diyorum hayır diyor telefonu eskiden ben kullanıyordum o zaman da ben bu şekil bir şifre koymadım içinde çok fotoğraf var fabrika ayarlarını sıfırlamadan nasıl açarız telefonu.

Dosya Ekleri

• IMG_20220517_191954.jpg
    IMG_20220517_191954.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba. Babamın Samsung M10 cihazı var. Bugün pin veya puk kodunu yanlış girmiş kitlenmiş telefon Turkcell'e gidip açtırmış ancak resimdeki hata çıkıyor. Babama şifre koydun mu diyorum hayır diyor telefonu eskiden ben kullanıyordum o zaman da ben bu şekil bir şifre koymadım içinde çok fotoğraf var fabrika ayarlarını sıfırlamadan nasıl açarız telefonu.

Pin şifresi olabilir o.

Merhaba telefonda USB hata ayıklama modu aktif mi?

Bilmiyorum hocam. Öneriniz nedir?

ABD ile şifreyi kaldırabiliriz..

Cihazınızda USB hata ayıklama modu etkin ise;

ABD sürücülerini indirin ve kurun.

ADB Driver Installer

CMD çalıştırın ve CD C:/ADB komutunu girdikten sonra enter tuşuna basın.
Ardından karşınıza çıkan ekrana
ADB Shell rm /data/system/gesture.key komutunu girerek tekrar enter tuşuna basın.

İşlem gerçekleştikten sonra cihazınızı yeniden başlatın kilit kırılırsa ne mutlu lakin kilit kırılmaz ise ( benim bilgim kadarıyla ) tek çare reset. :/

@364809 yardımcı olabilir..

CMD çalıştırın ve CD C:/ADB komutunu girdikten sonra enter tuşuna basın.
Ardından karşınıza çıkan ekrana.
ADB Shell rm /data/system/gesture.key komutunu girerek tekrar enter tuşuna basın.

İşlem gerçekleştikten sonra cihazınızı yeniden başlatın kilit kırılırsa ne mutlu lakin kilit kırılmaz ise ( benim bilgim kadarıyla ) tek çare reset. :/

@364809 yardımcı olabilir.

Bu işlemde read-only hatası verecektir. O şifreyi kırmak zor olur belki Samsung hesap şifresi vb. olabilir.
Şifre kurtarma ekranı gelmiyor mu?

Geri
Yukarı