M2 çipli MacBook'da oyun oynanır mı?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Merhaba M.2 çipli 13.6 inc MacBook alabilirim. Acaba oyun oynanır mı? Arkadaşta düz M.2 var LoL'ün indirmesini başlatınca Mac için indir diyordu da merak ettim. Bu konuda aydınlatır mısınız beni?

Merhaba,
Oyun oynatır mı derken ne/neler oynamak istiyorsun tam olarak? Eğer ben Mac de rahat oyun oynarım diyorsan bence Windows'a yönelmelisin. Cloud da bir seçenek değil çünkü GFN sadece Türkiye de şu an onunda kütüphanesi çok dar.
LoL'ü oynarsın bu arada.

macOS destekleyen oyunları oynarsın, Diğer oyunları Paralels yada CrossOver ile oynarsın. Arkadaşım M1 Pro ile GTA 5 oynayabiliyor. Sağlam grafikle hatta.

macOS destekleyen oyunları oynarsın, diğer oyunları paralels ya da crossover ile oynarsın. Arkadaşım M1 Pro ile GTA 5 oynayabiliyor. Sağlam grafikle hatta.

MacBook Pro alacağım ama 8 GB RAM'li modeli almak zorundayım sanırım. MacBook Air'lerde RAM eklenmiyor Pro da ekleniyor mu sonradan bilmiyorum ama 8 yeterli olur mu acaba? Kafamı şu an en çok kurcalayan bu. Yeterli olacaksa alacağım hemen arada sırada LoL ile birlikte Spotify oynarım sadece.

MacBook Pro alacağım ama 8 GB RAM'li modeli almak zorundayım sanırım. MacBook Air'lerde RAM eklenmiyor Pro da ekleniyor mu sonradan bilmiyorum ama 8 yeterli olur mu acaba? Kafamı şu an en çok kurcalayan bu. Yeterli olacaksa alacağım hemen arada sırada LoL ile birlikte Spotify oynarım sadece.

Satın alındıktan sonra RAM eklenemiyor yeni MacBook'larda.

Pro da da eklenmiyor. Mümkünse 16GB almanı tavsiye ederim. Ama diğer türlü de çok sıkıntı yaşamazsın.

Geri
Yukarı