M2 İşlemcili iPad Pro Modelleri Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
M2 iPad Pro Özellikleri

Beklendiği gibi Apple bir etkinlik düzenlemeden Apple Newsroom üzerinden yeni M2 çipli iPad Pro modellerini tanıttı. İşte M2 iPad Pro modellerinin özellikleri ve fiyatı hakkında detaylar. M2 iPad Pro Özellikleri M2 çipli yeni iPad Pro, M1 çipli önceki iPad Pro’ya kıyasla yüzde 15’e kadar daha hızlı CPU performansına ve yüzde 35’e kadar daha hızlı GPU […]

Devamı: M2 İşlemcili iPad Pro Modelleri Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

iPad 9. nesile neredeyse %30 zam gelmiş.

Kesinlikle. 12.000 TL civarı olacaktır satıcılardaki fiyatı.

PT'de indirimlerle o fiyata ya da biraz daha fazlasına iPad Pro 11 inç alınabiliyordu. Şİmdi baktım, stokları bitmiş gözüküyor.

Üzücü. Üstelik hala Apple Pencil 1 destekliyor.

Apple'ın en azından eski klasik iPad tasarımını devam ettirmesini ya da iPad 9'un satışını sürdürmesini beklerdim. Öğrenci için uygun cihazlardı. Kur ve fiyat arttırımının etkisiyle bu olay tarihe karıştı artık.

Hiçbir değişiklik göremedim. Önceki modelde M1 var. Bunda M2 var ama onun haricinde hiçbir fark yok. Klasik Apple :) zaten M1 çipli modeli fazlası ile yetiyorken bunu kim neden alsın?

Hiçbir değişiklik göremedim. Önceki modelde M1 var. Bunda M2 var ama onun haricinde hiçbir fark yok. Klasik Apple :) zaten M1 çipli modeli fazlası ile yetiyorken bunu kim neden alsın?
Ürünü global piyasada aynı etiketten güncelleyip, M2 ve ProRES çekim kabiliyeti ekliyorlar Türkiye'de kur güncellemesi yaşandığı için fiyat artıyor. M1 iPad Pro kullanıcısı olarak fazlasıyla yetiyor evet ve kullanım alanına bağlı olarak büyük ölçüde sınırlarını daha göremediğimiz bir tabletin daha güçlü olması tabii ki kullanıcının avantajına.

Yeni konular

Geri
Yukarı