M2 işlemcili Mac mini alınır mı?

Hocam RAM gömülü hem ileri döneme yatırım yapmak lazım Photoshop 2023 2.5 RAM boşta kullanıyor tabii Mac'te tam bilmiyorum yalnız düşünün 4 program açık olması lazım 8 GB hayatta yetmez

Photoshop da Premier Pro da kullanıyorum bütçe yetmiyorsa 16'ya geçmeye gerek yok.

Hocam RAM gömülü hem ileri döneme yatırım yapmak lazım Photoshop 2023 2.5 RAM boşta kullanıyor tabii Mac'te tam bilmiyorum yalnız düşünün 4 program açık olması lazım 8 GB hayatta yetmez

Photoshop da Premier Pro da kullanıyorum bütçe yetmiyorsa 16'ya geçmeye gerek yok.
Evet bütçem yetmeyebilir kullanan birileri varsa 8GB yeterli olur mu?

Dostum aldın mı bilmiyorum ama tavsiye ederim. Şuan bu mesajı Mac mini m2 ile yazıyorum. playstation alınca, PC'de oyun oynama alışkanlığım bitmişti. Kasamı satıp elime geçen parayla merak ettiğim MacOS sistemine girdim. Bilgisayar deneyimini güçlendiriyor.

Dostum aldın mı bilmiyorum ama tavsiye ederim. Şu an bu mesajı Mac mini M.2 ile yazıyorum. PlayStation alınca, PC'de oyun oynama alışkanlığım bitmişti. Kasamı satıp elime geçen parayla merak ettiğim macOS sistemine girdim. Bilgisayar deneyimini güçlendiriyor.

Daha satın almadım, hala karar veremedim.

Ben 6 Mart itibari ile sipariş verdim ama cihazı özelleştirdim -16 GB RAM, 512 GB SSD- şeklinde yaptım. Türkiye'de yokmuş Çin fabrikasında üretip gönderdiler şu an gümrük kaydı yapılıyor henüz elime geçmedi heyecanlıyım. 😄
RAM olayına gelecek olursak, 8 GB başlangıç olarak yeterli oluyor ama müzik, programlama, grafik ile uğraşıyorsanız garanti 16 GB versiyonunu alın çünkü 8 alanlar iade etmişler aynı zamanda ileriye yönelik daha mantıklı olur.

Ben 6 Mart itibari ile sipariş verdim ama cihazı özelleştirdim -16 GB RAM, 512 GB SSD- şeklinde yaptım. Türkiye'de yokmuş Çin fabrikasında üretip gönderdiler şu an gümrük kaydı yapılıyor henüz elime geçmedi heyecanlıyım. 😄
RAM olayına gelecek olursak, 8 GB başlangıç olarak yeterli oluyor ama müzik, programlama, grafik ile uğraşıyorsanız garanti 16 GB versiyonunu alın çünkü 8 alanlar iade etmişler aynı zamanda ileriye yönelik daha mantıklı olur.
Kesinlikle katılıyorum. Benim maddi durumum el vermediği için sadece Ram'i 16'ya yükselttim. Eğer imkanınız varsa kesinlikle kapasiteyi 512 yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı