M2 İşlemcili MacBook Air Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Oyun oynanıyor fakat her oyun oynanmıyor, fare takılıyor, ciddi bir batarya süresi var ve çok hafif. Blender açıp modelleme yaptığım ve After Effects'te editlediğim videoları sonrasında Media encoder ile render aldığım zamanlar oldu. Bölümdekiler okula kütük gibi Gaming laptop getirip şarjı %20'ye düşünce performans moduna geçiş yapmasın diye priz peşinde koşarken benim böyle bir sorunum bile yoktu. Eğer sırf Starbucks'a gidip hava atmak için bunları gerçekten alan varsa onların aklından şüphe duymak lazım.

Ayrıca fare takmanıza gerek yok. Touch Pad'i normal laptoplardaki gibi dümdüz bir touch pad değil. Tamamen mouse kullanmadan bir şeyler yapabilmeniz için tasarlanmış bir sürü kombinasyonu bulunan bir touch pad.

Eğer Mac, iPad ve iPhone üçlüsünden herhangi ikisine sahipseniz ortaklaşa olarak çok iyi çalışıyorlar. Eğer çevrenizde başka Apple kullanıcıları varsa onlarla beraber bir şeyler yapabileceğiniz ekstra özellikler açıklandı.

Kısacası işlevsel olan taraflarını görmek isteyen görüyor. Benim asıl istediğim okula Gaming laptop tarzında bir laptop ile gitmemek, bu laptop ile birkaç tane oyun oynayabilmek ve bataryasının iyi olmasıydı. Ucuzken aldım ve fazlasıyla işimi görüyor.
Evet macbook sahibinden anladığımız üzere sırf alüminyum kasa ve arkasındaki yarım elma dışında pek ekstra bir işe yaramıyormuş. Teşekkür ederim gerçekten meraktan sormuştum ben, direk kullanandan öğrenmek lazım.

Evet MacBook sahibinden anladığımız üzere sırf alüminyum kasa ve arkasındaki yarım elma dışında pek ekstra bir işe yaramıyormuş. Teşekkür ederim gerçekten meraktan sormuştum ben, direk kullanandan öğrenmek lazım.
Yani Apple ismini saymazsak aslında diğer laptoplar ne yapıyorsa çoğunlukla bu da yapabiliyor. Sadece macOS ve Apple ekosisteminin yanında getirdiği avantajlarla kullanması daha zevkli oluyor. Şu ülkede muhtemelen hiçbir zaman anlamayacağım şey insanların Apple alıp bunu gösteriş ve elitlik aracı olarak kullanması. Ayrıca parasından dolayı da işe yarayan bir taktik.

Eskiden lisede bir arkadaşım vardı en pahalı telefon en iyisidir olarak düşünerek gidip iPhone 12 Pro Max almıştı ve 1 tane bile özelliğini bilmiyordu hepsini 1-2 arkadaşımla beraber öğretmiştik. Gerçekten sadece gösteriş için alınması üzücü geliyor.

Evet macbook sahibinden anladığımız üzere sırf alüminyum kasa ve arkasındaki yarım elma dışında pek ekstra bir işe yaramıyormuş. Teşekkür ederim gerçekten meraktan sormuştum ben, direk kullanandan öğrenmek lazım.

Islemci tarafini da unutmamak lazim. Windows tarafinda M1 islemcili MacBook'lar kadar az isinip yuksek performans veren bir cihaz yok. M1 islemcili cihazlar coguncasi fan bile acmiyor. Sistem bosta 30-35 derece, yuk altinda 60-70 derece civarinda geziyor. Tum bu ekran - kasa kalitesi, trackpad, klavye vs. gibi ozelliklerinin yani sira servis guvencesi de var. Urunu aldiginiz zaman en azindan servisle basinizin agrimayacagini biliyorsunuz. Satarken degeri de cok dusmuyor.

Geri
Yukarı