M2 MacBook Air nereden alınır?

Taifox

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben Ankara'da yaşıyorum ve 2 Eylül'de İzmir'e gideceğim fakat İzmir'e gitmeden bu işi halletmek istiyorum acaba nereden alabilirim bilgisi olan var mı? Tercihim mağazadan almak ama 1 Eylül'e kadar getirebilecek bir site biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.
Not: En erken 31 Ağustos çarşamba günü alabilirim.

Merhaba ben Ankara'da yaşıyorum ve 2 Eylül'de İzmir'e gideceğim fakat İzmir'e gitmeden bu işi halletmek istiyorum acaba nereden alabilirim bilgisi olan var mı? Tercihim mağazadan almak ama 1 Eylül'e kadar getirebilecek bir site biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.
Not: En erken 31 Ağustos çarşamba günü alabilirim.

Apple Türkiye'de yaklaşık 1 ayda geliyor aldığım ürünler elime

Bunin gibi yerlerden alırsanız merkezde yaşıyorsanız 2-3 iş günü içerisinde gelir

Çözüm işaretlerseniz sevinirim.

Apple Türkiye'de yaklaşık 1 ayda geliyor aldığım ürünler elime

Bunin gibi yerlerden alırsanız merkezde yaşıyorsanız 2-3 iş günü içerisinde gelir

Çözüm işaretlerseniz sevinirim.
2 3 gün işte dediğim gibi ben zaten ayın 31inde sipariş vericem ve sonraki ayın 2si sabahı gidicem yani 2 iş gününde gelmesi benim işime yaramıyor.

2-3 gün işte dediğim gibi ben zaten ayın 31'inde sipariş vereceğim ve sonraki ayın 2'si sabahı gideceğim yani 2 iş gününde gelmesi benim işime yaramıyor.

Hocam daha erken gelmesi için bir AVM de teknoloji mağazalarına bakmanız gerekir diğer türlü elinize o kadar çabuk ulaşması zor.

2 3 gün işte dediğim gibi ben zaten ayın 31inde sipariş vericem ve sonraki ayın 2si sabahı gidicem yani 2 iş gününde gelmesi benim işime yaramıyor.
Eğer Amazon gibi bir firma değil ise hiçbir kargo firması sizin ürününüzü 2 günden kısa bir sürede getirmez. Vatan, Mediamarkt gibi yerlere gidip elden alabilirsiniz.

Geri
Yukarı