M2 MacBook Pro vs Huawei Matebook 16S

Bütçe
50000

kayra0762

Centipat
Daha fazla  
M2 MacBook Pro 45000 TL.

Huawei resmi sitesinde de Huawei Matebook 16s 37000 TL aynı zamanda yanında hediye ürünlerde geliyor ve oldukça cezbedici görünüyor bu fiyata.

Genellikle yazılım ve günlük işler için kullanacağım.
Alacağım bilgisayarın uzun süre kullanılabilir olması da benim için önemli.
Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Bu iki bilgisayarın artıları ve eksileri nelerdir?

Burada da bilgisayarlarda ki işlemcilerin karşılaştırması var ve yanlışım yoksa Huawei (yani i9 13900h) önde gibi, bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
M2 MacBook Pro 45000 TL.

Huawei resmi sitesinde de Huawei Matebook 16s 37000 TL aynı zamanda yanında hediye ürünlerde geliyor ve oldukça cezbedici görünüyor bu fiyata.

Genellikle yazılım ve günlük işler için kullanacağım.
Alacağım bilgisayarın uzun süre kullanılabilir olması da benim için önemli.
Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Bu iki bilgisayarın artıları ve eksileri nelerdir?

Burada da bilgisayarlarda ki işlemcilerin karşılaştırması var ve yanlışım yoksa Huawei (yani i9 13900h) önde gibi, bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. 🙂
M2 Macbook alın çok daha iyi

Fakat M2 Air 37000 TL'den başlıyor kendi resmi sitesinde gördüğüm kadarıyla
Aynı zamanda MacBook Pro da fan da var bu durumda daha iyi olmaz mı performans açısından 🤔

O da iyidir. Paranız neye yetiyorsa alın. Ayrıca bu makine upgrade edilemiyor. Bu yüzden 16 GB RAM tercih edin. Depolama halledilir yine ama RAM sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı