M2 MacBook Pro'da hangi konfigürasyon alınmalı?

Back Ground

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
M2 MacBook Pro alacağım.
Kullanım olarak bir beklentim yok. Sık bilgisayar değiştiren bir insanım tek kriterim piyasasının hızlı olması.
Bu bakımdan bakarsak.
M2 MacBook Pro 16 GB RAM 512 SSD.
M2 MacBook Pro 24 GB RAM 256 SSD.
Hangi konfigürasyonu almalıyım. Hangisi daha uzun vadelidir ve piyasası daha hızlıdır. Sorum budur.
MacBook Pro 14 al demeyin ben kararımı verdim yukarıdaki 2 seçenekten birini alacağım. Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
M2 MacBook Pro alacağım.
Kullanım olarak bir beklentim yok. Sık bilgisayar değiştiren bir insanım tek kriterim piyasasının hızlı olması.
Bu bakımdan bakarsak.
M2 MacBook Pro 16 GB RAM 512 SSD.
M2 MacBook Pro 24 GB RAM 256 SSD.
Hangi konfigürasyonu almalıyım. Hangisi daha uzun vadelidir ve piyasası daha hızlıdır. Sorum budur.
MacBook Pro 14 al demeyin ben kararımı verdim yukarıdaki 2 seçenekten birini alacağım. Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
16 GB RAM günlük kullanım için gayet yeterlidir. 24 GB'a gerek yok. 512 GB SSD almalısın. 256 veri depolayacaksan yetmeyebilir.

Sonuç olarak 1. konfigürasyonu almalısın.

bence m2 pro gelecek sene de olsa elden zor çıkar. onun yerine m2 air al daha iyi.
Air bir cihaz düşünmüyorum. 14 Pro almak ta istemiyorum yeni kasa pro serisine geçersem 16 dan aşşağı almam ama benim için gereksiz şu an yeni kasa pro.
Bence pro eski kasa da olsa air dan daha hızlı elden çıkar pro cihazlar.
Tabi düşünceni belirttiğin için de sana ayrıca teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı