M2 MacBook vs ASUS ROG STRIX G15

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 2B

dost

Kilopat
Daha fazla  
M2 MacBook mu yoksa bu mu ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 Ryzen 7 6800H 16 GB DDR5 RAM 512 GB SSD 6 GB RTX3060 15.6 ınç FHD 300Hz oyun vs çok oynanamam ama çocuk falan gelirse eve Minecraft oynarlar bir tek.

M2 Mac alınır daha iyi zaten oyun oynamıyorsan ve uzun ömürlü olsun istiyorsan. Minecraft da oynamasınlar çok mühim değil bence.

Hocam hiç mi oyun oynanmıyor bu MacBook'larda anlamadım altyapısını MacBook'un.

Hocam hiç mi oyun oynanmıyor bu MacBook'larda anlamadım altyapısını MacBook'un.
Oynanır ama her oyun oynanmaz çünkü her oyun Mac için ayrıca uyumlu hale getirilmiyor. Minecraft da yanılmıyorsam Windows'un mağazasından alınabiliyor o yüzden Mac'te oynanmayabilir.

Oynanır ama her oyun oynanmaz çünkü her oyun Mac için ayrıca uyumlu hale getirilmiyor. Minecraft da yanılmıyorsam Windows'un mağazasından alınabiliyor o yüzden Mac'te oynanmayabilir.

Mesela ne oynanır hocam crackli oyun falan oynanır mı?

Minecraft M.2'de çalışıyor. Siz ne yapacaksınız o daha önemli. Crack işine aşinaysanız zaten Windows laptop alın.

Düşünsene o kadar para verdiğin MacBook'ta oyun dahi oynayamıyorsun :D o kadar paran varken niye MacBook almaya devam ediyorlar anlamıyorum, o kadar param olsa RTX kartlı laptop alırım, hem oyunu mu hem de edit veya tasarım uygulamalarını kullanırım.

Max 25k ya bir sistem önerir misiniz arkadaşlar bir de ona bakalım monitor klavye fare hepsi dahil.

Geri
Yukarı