M2 SSD'ye Windows kurarken kurtarma ekranına atıyor

SatisFactionn

Kilopat
Arkadaşlar depolama olarak kullandığım XPG SX8100 512 GB M2 SSD'yi sağ tıklayıp biçimlendirdim. Sadece bu SSD takılı ve Windows'un sitesinden USB'ye ISO olarak kurulum yaptım. Fakat bu aşağıdaki ekrandan tamamlandıktan sonra bir altta paylaşacağım hatayı veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
asdas.png

Bu ekrandan sonra gelen hata;
20220620_235041.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş müsait olduğunuzda konuyu inceler misiniz lütfen?

Maalesef hocam bu kez kurulum ekranı dahi gelmedi. Cidden çok uğraştırdı artık yarın akşama bakacağım.
Kurulum tamamlandıktan sonra o hatayı almamız gerçekten çok garip. Umarım burda çözümünü bulan biri yardım eder.

Valla hocam şu hatayı çözemedim. BIOS ayarlarım da olması gerektiği gibi fakar M2 SSD'de bir şeyden mi kaynaklı hala anlayamadım. Bir bilen de çıkmadı kaç gündür.
Eki Görüntüle 1428127
Bu konu hakkında Technopat'ın bir videosunu buldum, umarım işinize yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu hakkında Technopat'ın bir videosunu buldum, umarım işinize yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemediğim video kalmadı hocam. Teşekkür ederim yine de.
Fakat USB ile başlatmada sıkıntı yok başlatıp kurulum ekranı geliyor ileri ileri yapıyorum kuruyor yani bu ekran;

asdas.png

Sonrasında yeniden başlatılınca tekrar kurulum başlangıcına atıyor. Ben de USB çıkartıp M.2 SSD ile Boot ediyorum ve bir önceki yorumda yazdığım ekranla karşılaşıyorum.

Bu konuya bir göz atabilir misiniz hocam? Hata kodu aynı sanırım.

Bu konuya bir göz atabilir misiniz hocam? Hata kodu aynı sanırım.
Yok hocam işe yaramadı.

Arkadaşlar sorunum güncel bir türlü bu ekrandan kurtulamadım.

Geri
Yukarı