M3 MacBook Pro 14 8 GB RAM vs M3 MacBook Pro 14 16 GB

vodkajaz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba amacım karşılaştırma yapmak veya reklam yapmak değil şu an pt de ikisi de aynı fiyatta 53 binden satılıyor. Elbette burada 16 GB olanı almak daha mantıklı sizce fiyat daha fazla iner mi? Yoksa alınacak zaman mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan 16gb lik ürüne ek olarak birde airpods 2.nesil hediyesi eklenmiş durumu elverenler için aşırı mantıklı çünkü 2. Elleri bile 60bin tl den satılıyor

Bende PT'den M3 Pro işlemciliyi mi alsam Iphone 15 pro mu alsam tarafında kararsız kaldım. Telefonum Iphone 11, laptobum huawei D16. Yazılımcılığa yeni yönelmiş biriyim, M3 Pro canavara mı yönelsem diye düşünmeden kendimi alamıyorum..

Onu görünce direk aldım bakalım.
Hayırlı olsun hocam, yeni macbooklar baya seviye atlamış anladığım kadarıyla

Bende Pt'den M3 Pro işlemciliyi mi alsam iPhone 15 Pro mu alsam tarafında kararsız kaldım. Telefonum iPhone 11, laptopum Huawei D16. yazılımcılığa yeni yönelmiş biriyim, M3 Pro canavara mı yönelsem diye düşünmeden kendimi alamıyorum.

Hayırlı olsun hocam, yeni MacBook'lar bayağı seviye atlamış anladığım kadarıyla.

Bende web tasarım ile uğraşıyorum Windows laptoplardaki ısınma sorunundan ötürü aldım cihazınız iPhone muş zaten bence Mac deneyimleyin gerçi deneyimleyin diyorum da bende ilk kez kullanacağım.

Geri
Yukarı