16" MacBook Pro M2 Pro vs 16" MacBook Pro M3 Pro

blackonder

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende 16 inç MacBook Pro ( M.2 Pro, 16 RAM, 1TB SSD) var. Sizce 16 inç MacBook Pro (m3 Pro, 1TB SSD, 18 GB RAM)'e geçmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut bilgisayarınızı %!00 kapasite ile kullanmanıza rağmen yetersiz geliyorsa geçin. Eğer mevcut bilgisayarınız ihtiyacınıza karşılık veriyorsa bana sorarsanız gereksiz bir manevra olur. Ama derseniz ki bende para bol, üst modeli istiyorum, işte o zaman zaten bizim ne dediğimizin bir önemi kalmaz.

Bana kalırsa zaten bilgisayarınız oldukça güçlü çok paranız vardır yükseltmek isterseniz ona bir şey diyemem onun dışında bence çok da geçmeye değecek bir şey değil.

Merhaba arkadaşlar bende 16 inç MacBook Pro ( M.2 Pro, 16 RAM, 1TB SSD) var. Sizce 16 inç MacBook Pro (m3 Pro, 1TB SSD, 18 GB RAM)'e geçmeye değer mi?
Kendine şunu sor M2 Pro ile yapamadığım şey ne? Yapamadığın bir şey varsa geçmeye değer ama zaten M2 Pro her işini rahat yapıyorsa M3 Proya geçmenin manası yok.

Hocam M3 PRO yeni raytracing teknoloji sayesinde oyunlarda vs. üstün performanslar sunuyor m1 ve m2 ye göre fakat m2 pro zaten hayli hayli güçlü bir bilgisayar ki arada vereceğiniz paraya 2 katı fps verecek oyun bilgisayarı / laptopuda alabiliyorsunuz. M3 Pro evet çok güçlü fakat gereksiz bir cihaz

Hocam M3 Pro yeni Ray Tracing teknoloji sayesinde oyunlarda vs. üstün performanslar sunuyor M1 ve M.2'ye göre fakat M.2 Pro zaten hayli hayli güçlü bir bilgisayar ki arada vereceğiniz paraya 2 katı FPS verecek oyun bilgisayarı / laptopuda alabiliyorsunuz. M3 Pro evet çok güçlü fakat gereksiz bir cihaz

M3 Pro gereksiz bir cihaz değil. M.2 Pro kullanıp da M3'e ihtiyacı olmayıp geçmek gereksiz. Eğer Intel tabanlı bir Mac kullansaydı geçebilirdi.

Bütçe sorunu yoksa alır geçersin. M2 Pro'lu MacBook'u da satarsın bir miktar nakde çevirirsin. Ama onun dışında pek de gerek yok gibi duruyor. M2 Pro'nun M3 Pro'dan eksik yaptığı bir şey olduğunu sanmıyorum. Belki çok az bir miktar yavaş yapar ama yapar yine de. M2 Pro'nun daha epey uzun ömrü var.

M3 Pro gereksiz bir cihaz değil. M.2 Pro kullanıp da M3'e ihtiyacı olmayıp geçmek gereksiz. Eğer Intel tabanlı bir Mac kullansaydı geçebilirdi.
hocam selamlar sende m2 pro kullanıyorsun sanırım , bende şuan m1 li MacBook Pro kullanıyorum. 14 inç m3 pro ile 16 inç m2 pro arasında kaldım , profesyonel işim yok çok fazla kendi YouTube kanalıma içerik üretiyorum şuanki cihazım bile hayli hayli yetiyor 8gb ile sadece 256gb az geliyor bana. Sence m2 pro iyi bir cihaz mı ? bir eksisini gördün mü ?

Hocam selam sende M.2 Pro kullanıyorsun sanırım, bende şu an m1'li MacBook Pro kullanıyorum. 14 inç M3 Pro ile 16 inç M.2 Pro arasında kaldım. Profesyonel işim yok çok fazla kendi YouTube kanalıma içerik üretiyorum şu anki cihazım bile hayli hayli yetiyor 8 GB ile sadece 256 GB az geliyor bana. Sence M.2 Pro iyi bir cihaz mı? Bir eksisini gördün mü?

M2 Air'dan M.2 Pro'ya geçmiştim ben. Harika bir cihaz. Bir dediğimi iki etmedi hiç. Tavsiye ederim. Eğer çok bilgisayarı taşıyorsanız 16 inç büyük gelebilir ama hiç sıkıntı etmem derseniz 16 inç alın derim. Ben başta 16" düşünüyordum ama sürekli taşıdığım için bir de yeni kılıf almam gerekeceği için 14 inç tercih ettim. 2 gün önce de monitör aldım o yüzden 14 inç yeterli geliyor bana. M3 Pro da alabilirsiniz M.2 Pro 16" de alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı