M3 MacBook Pro 14 8 GB RAM vs M3 MacBook Pro 14 16 GB

Araştırmalarım sonucu şu çantayı almaya karar verdim işine yarayanlar olabilir.

Hayırlı olsun dostlar bende sanırım gece vereceğim M3 Pro versiyonunu :)

Aldınız mı hocam?

Son düzenleme:
Araştırmalarım sonucu şu çantayı almaya karar verdim işine yarayanlar olabilir.

Aldınız mı hocam?
Planda ufak bir değişiklik oldu sanırım taksitle sizin aldığınız modele yönelip, nakitle 15 pro alacağım.

Bende Pro aldım hocam 16 GB RAM'li 14 inç olan model bende yazılımcıyım M2 Air 13.6 inç küçük geldi o yüzden bunu aldım size uyuyorsa alabilrsinz. Tekrar arayıp konuşacağım şimdi. Siz hangisini aldınız?
Peki önerir misiniz bu modeli hocam kullanmaya başladınız sanırım. Akıcılık ve kullanış açısından bir yazılımcıya fersah fersah yeter mi ?

Son düzenleme:
Planda ufak bir değişiklik oldu sanırım taksitle sizin aldığınız modele yönelip, nakitle 15 Pro alacağım.

Peki önerir misiniz bu modeli hocam kullanmaya başladınız sanırım. Akıcılık ve kullanış açısından bir yazılımcıya fersah fersah yeter mi?

Hocam ürün daha kargoda ilk kez Mac kullacağım tahminen yarın elime ulaşacak sonrasında buraya konu açacağım "sorusu olan var mı" diye oradan takip edebilirsiniz ama bayağı araştırdım inşallah. Beklentilerimiz boşa çıkmaz. Ben sadece VS Code kullanacağım şu an için ama istediğiniz program varsa belirtirseniz onu da denerim.

Ben peşin aldım kendim taksite böldüm bankadan daha karlı oluyor bölmesi bir peşin bile 2 bin TL yakın vade farkı almak nedir ya. Para varsa havale ile almak en iyisi.
Peki hangi banka kaç taksite bölüyor biliyor musunuz ? Bende taksitlendirmeyi düşünüyorum da. Bende VS, Rider felan kullacağım, görselle pek işim yok zaten render almayacağım fersah fersah yeter bize diye düşünüyorum. Hele ki şuanki R5 4600H'tan geçince çağ atlarım gibi :D

@Genzonzi Premiere Pro ve Unity'i aynı anda M1 8 GB ile kullanıyordum. Gayet memnundum.
Teşekkür ederim dostum o zaman fazlasıyla yeterli olur, bütçe çıkabilirsem m3 pro versiyonunu alırım belki ama çok gereksiz olur sanırım benim için.

Peki hangi banka kaç taksite bölüyor biliyor musunuz? Bende taksitlendirmeyi düşünüyorum da. Bende VS, rider falan kullacağım, görselle pek işim yok zaten render almayacağım fersah fersah yeter bize diye düşünüyorum. Hele ki şu anki R5 4600H'tan geçince çağ atlarım gibi :D

Teşekkür ederim dostum o zaman fazlasıyla yeterli olur, bütçe çıkabilirsem M3 Pro versiyonunu alırım belki ama çok gereksiz olur sanırım benim için.

Aşağı yukarı hepsi aynı bölüyordur ama ne kadar az taksit o kadar iyi sağlam vade farklı bindiriyor çünkü pt de amaç bu zaten bence taksitli aldırıp kar almak yoksa peşin alan yoktur. M1 Air yaptığı işleri düşünürsek dediğiniz gibi fazla bile gelecektir. Almışken ileriye yönelik 16 GB alalım dedik. Alan arkadaşlar Micro fiber bez de alsın ekran için.

Aşağı yukarı hepsi aynı bölüyordur ama ne kadar az taksit o kadar iyi sağlam vade farklı bindiriyor çünkü pt de amaç bu zaten bence taksitli aldırıp kar almak yoksa peşin alan yoktur. M1 Air yaptığı işleri düşünürsek dediğiniz gibi fazla bile gelecektir. Almışken ileriye yönelik 16 GB alalım dedik. Alan arkadaşlar Micro fiber bez de alsın ekran için.
Sz kaç taksit ve kaça böldünüz hangi bankayla acaba onu öğrenebilir miyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı