M300s mouse iyi hissettirmiyor

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçen günlerde aldığım M300s mouse bugün elime geçti. Görünüşe önem verdiğimden dolayı ve fiyat farkından dolayı SS Prime tercih etmedim.

Eskiden kullandığım mouse: Xrades Ninja Rgb Gaming Mouse 12800 Dpı 8 TuÅlu Ayarlanabilir AÄırlık Drag Click Makrolu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Linkteki mouse kötü olmasına rağmen sanki daha iyiydi gibime geliyor. Yeni aldığım Lenovo farede 1-2mm bile yukarı kaldırsam sensör okumuyor ve hareketsiz kalıyor. Bu normal mi? Zamanla alışır mıyım?

Yeni bir ürüne geçtiğiniz zaman alışmanız biraz zaman alabilir. Çok standart ve herkesin kullanabileceği bir tasarımı var, ben viper'a benzettim.

Geçen günlerde aldığım M300s mouse bugün elime geçti. Görünüşe önem verdiğimden dolayı ve fiyat farkından dolayı SS Prime tercih etmedim.

Eskiden kullandığım mouse: Xrades Ninja Rgb Gaming Mouse 12800 Dpı 8 TuÅlu Ayarlanabilir AÄırlık Drag Click Makrolu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Linkteki mouse kötü olmasına rağmen sanki daha iyiydi gibime geliyor. Yeni aldığım Lenovo farede 1-2mm bile yukarı kaldırsam sensör okumuyor ve hareketsiz kalıyor. Bu normal mi? Zamanla alışır mıyım?
Bende de m600s var masaüstünde ve nette gezerken takılmalar oluyor 1 saniyeliğine donmalar falan sanırım bu Lenovo mouseler problemli yada kronik sorunlu.

G300s diye okuyup Allah Allah niye alışamamış ki diye düşündüm kendi kendime.
Normaldir, çinko karbon düşük klasman mouse'dan daha üst seviye süperlight diyebileceğimiz bir model mouse'a geçiyorsunuz hocam o yüzden biraz bocalamanız normal.
Yeni aldığım Lenovo farede 1-2mm bile yukarı kaldırsam sensör okumuyor ve hareketsiz kalıyor. Bu normal mi? Zamanla alışır mıyım?
Buna LOD deniyor. Lift off distance yani kaldırma mesafesi gibi. Düşük dpi düşük sens oyuncuların sevdiği birşey düşük LOD. zamanla alışırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı