M31s suya düştü ancak sorunsuz çalışıyor

BigBrother

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşam (3 Temmuz) telefon suya düştü, hemen kuruladım gece pirince yatırdım sabah açtığımda dokunmatik ekran kısa bir süre işlemedi ancak sonradan düzeldi. Gün içindeki kullanımımda ara sıra arama sırasında üst hoparlör ve mikrofon çalışmadı ancak alt hoparlöre geçince sorunsuz çalıştı, kimi zamansa üst hoparlör de sorunsuz çalıştı.

Kısacası şu an için telefon neredeyse sorunsuz çalışıyor ancak gene de oksitlenme veya başka bir soruna karşı servise götürmeli miyim? Telefon garanti süresi içerisinde o yüzden götürürsem Samsung yetkili servis dışında bir yere götürmeyi düşünmüyorum bu durumda götürürsem de servis bakım/temizleme vs hariç ek ücret çikarir mı?

Teşekkür eder iyi günler dilerim.

Benim cihazımda düşüp çalışmıştı fakat şansa bağlı bu durum 5 ay sonrada bozulabilir garantisi varsa servise verin ya da güvendiğiniz teknik servise mutlaka gösterin.

Dün akşam (3 Temmuz) telefon suya düştü, hemen kuruladım gece pirince yatırdım sabah açtığımda dokunmatik ekran kısa bir süre işlemedi ancak sonradan düzeldi. Gün içindeki kullanımımda ara sıra arama sırasında üst hoparlör ve mikrofon çalışmadı ancak alt hoparlöre geçince sorunsuz çalıştı, kimi zamansa üst hoparlör de sorunsuz çalıştı.

Kısacası şu an için telefon neredeyse sorunsuz çalışıyor ancak gene de oksitlenme veya başka bir soruna karşı servise götürmeli miyim? Telefon garanti süresi içerisinde o yüzden götürürsem Samsung yetkili servis dışında bir yere götürmeyi düşünmüyorum bu durumda götürürsem de servis bakım/temizleme vs hariç ek ücret çikarir mı?

Biraz paraya mal olabilir ama dert edecek kadar paraya mal olmaz diye düşünüyorum.

Bu uygulamayı son ses çalıştırıp hoperlörden su çıkarabilirsiniz

Ne? Çok garipmiş ya.

Bu uygulamayı son ses çalıştırıp hoperlörden su çıkarabilirsiniz.

YouTube'da var zaten uygulama indirmeye ne gerek var.

Kurulayıp devam edebilirsiniz kullanmaya ama hoparlör jak girişi gibi yerleri mutlaka güzelce kurulayın ve kontrol edin.

Geri
Yukarı