M4A77TD Pro BIOS Update sonrasi PC açılmadı

efecan4848

Centipat
Merhaba, ben yeni işlemci alacağım için BIOS Update yapacaktim ve her şey duzgun gitti. BIOS'dan Update'ye izin verdim. Update yüklenirken telefona bakıyordum ve PC yeniden baslatılıyordu. Sonra hiç açılmadi.
Anakardim M4A77TD Pro
Islemcim AMD Athlon II X4 435
8 GB RAM
R7 260X 2 GB.
Flash bellek ile Update yaptim. Sürüm 2301 idi Update yaptığım. Önceki sürumu tam hatirlamiyorum ama 1000 ile 1100 arasindaydi. Bayağı eski idi. BIOS pilini çıkarıp takmayi denedim, olmadi. Baska forumlarda eski sürumu flasha atip ROG connect ile yapilan vardi. Ama bende ROG connect yok. Ne olur yardim edin. Normalde PC açilirken 1 bip eder, simdi ses yok. Sadece fanlar dönuyor. Ekrana da bir sey gelmiyor.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Anakartın üzerinde küçük küçük tıklamalı tuşlar var mı bir kontrol et varsa 5 saniye basılı tut. Yoksa bazı modellerde bios pilinin yakınlarında olan hiçbir şeye bağlantısı olmayan 4 dişli switch olması lazım ikisi boştadır takılı olan switchi diğer boştakine takıp biraz bekle sonra geri eski haline gelecek şekilde tak bir de böyle dene.

Bende 3 tane var o Switch bir sola taktim ve geri koydum olmadi tekrar sağa koydum 4 kere yine olmadi BIOS pilini de çıkarıp taktim yine olmadi
Ama yine de mesajın için teşekkürler.

BIOS pilini sök 10 dakika bekle çözülür. Ben yeni model PC'lerden anlamam ama bende öyle oluyor. Benim BIOS ekranı TRT Telex gibi Windows 95 gibi bende böyle çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı