M5A78L-M LX3 ve FX-4300 overclock

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anakart: M5A78L-M LX3 | Anakart | ASUS Türkiye

zG79WB.png

İşlemci: AMD FX-4300

Yd702a.png

EO4on9.png

odRvQ2.png

RAM:

dLApjL.png

4pv4mQ.png

3On084.png

Ekran Kartı: ASUS R7 240

Power Supply: RAMPAGE RMP-500-80P

BIOS MENÜ

1- Main

lQ6lzk.jpg

2- ADVANCED

7Brz8W.jpg

3- JUMPERFREE CONFİGURATİON

zG7XE6.jpg

Arkadaşlar fotoğraflar biraz çok oldu kusura bakmayın. Fakat benim kafamda bir çok soru işareti var
1- Bu bilgisayarı overclock yaparak daha hızlı yapabilir miyim?
2- UEFI sistemi ve GPT ile daha hızlı yapabilir miyim? Bu anakart UEFI destekliyor mu?
3- Bios güncellemesini yapamadım. Bugün denedim olmadı değişik bir hata veriyor en güncel sürümü indirip USB atıp Ez Flash dan denedim ama olmadı.
Bu konularda birisi bana yardım edebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Bu sistem ve bu fotoğraflar üzerinden ayrıntılı bir anlatım yapabilen olursa. Bu konu herkes için çok açıklayıcı ve faydalı olur. Ben bu konuda bilgisizim ve yeni sistem almak içinde param yok. Lütfen birisi bu konuyla ayrıntılı bir şekilde ilgilensin rica ediyorum.
Ram 667 MHz bari onu nasıl artırırım en azından o konu hakkında bilgi verin?
AMD-FX 4300 ile bu videodaki oyunları nasıl oynuyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
hocam tabikide overclock ile hızlandırabilirsiniz cpu soğutucunuz iyi ise bi problem olmaz bendede aynı anakart fx4100 var stabil olarak 4.2ghzde. Oynuyorum cogu günümüz oyununu. tabi cpu soğutucum stok oldugu için 4.2 den yukarısına çıkaramıyorum ısınıyor çok fena :)

Geri
Yukarı