M5A97 Evo ve GTX 770 uyumlu mu?

Oğuzhan Çapcı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

3000 tl bütcemle sistem toparladım. nVidia gtx770 2gb 256 bit ekran kartı var sitemin içinde bi anakart seçtim pc exprees 2.0 desdekliyo anakart. Ekran kartı 3.0 istiyor. Sizce uyar mı resimleri atıcam.

ana.png
ekran.png
teno.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uymaz.

Bir az beklersen sana iyi bir Anakart tavsiye edebilirim.

AMD işlemcimi kullanacaksınız yoksa İntel?

Merhaba.

3000tl bütcemle sistem toparladım. nvida gtx770 2gb 256 bit ekran kartı var sitemin içinde bi ana kart seçtim pc exprees 2.0 desdekliyo ana kart ekran kartı 3.0 istiyo. sizce uyarmı resimleri atıcam.
AMD mi yoksa İntel işlemci kullanacakınız?

Ben AMD'ciyim. Ama şey. Anakart ve işlemci toplam 1000 tl olması lazım kredi kartından çekicem 2 sini 1000 TL'lik var. Gitcem 2'si için gerisini nakit alıcam aydan aya.

AMD veya İntel fanboyu olmaya gerek yok. O bütçeye İntel toplanmalı.
MSİ Gaming 3 Z97
İntel 4670K
Sapphire Tri-X R9 290
Corsair Vegeance 2X4 CL9 1600 MHz
WD Blue 1 TB
Zalman Z3 Plus
Corsair VS 650
Yaklaşık olarak o bütçeye gelmesi gerekir. Bütçeyi arttırabilirseniz CM Hyper T4 öneririm.

Intel hiç sevmiyorum güzelde olsa o bilgisyara ısınamam yani o yüzden amd seçtim. Amd ana kartları güzel bulamadım intelin güzel ana kartları var. Bence güzel bi sistem oldu r9-290 pahallıya geliyo. Hemde nvida 770 den çekirdek hızı az. Bellek hızı da. O yüzden nvida tercihim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı