M5A97 R2.0 Sistemin Son Hali ve 200TL İle Yapılacaklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

adakcar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Güzel olduğunu sandığım (ve umduğum) sistemim sonunda bitti (nickim:cagilberk). Bakın nasıl olmuş:

• Anakart: M5A97 R2.0 --->>> 275TL Vatan
  • İşlemci: FX 6300 --->>> 305TL Bimeks

• Ram: Kingston HyperX 8GB 1600Mhz Tek Modül Ram --->>> 180TL Vatan (Technopat'taki birinden aldım, 0'dı)
  • Ekran Kartı: Sapphire Radeon HD 7770 --->>> 320TL Vatan (Çok büyük kazım yedim)
  • Kasa: VATAN COMPUTER - EVEREST - 707BK CAVALIER MidT ATX S --->>> 85TL Vatan (Belli zaten :D)
  • Hdd: Samsung 120GB HDD (Bu 7 senelik, yeni değil) --->>> Hazır bilgisayardı. Ondan kaldı. Mecbur kullanıyorum :D.
  • Harici HDD: 1TB Toshiba Harici HDD (USB 3.0 ile kullanıyorum) --->>> 140TL Teknosa
  • Power: 400W Xilence Power XP400 (500W sanıyordum çok düşük!) --->>> 100TL Gold

Evet arkadaşlar. Sistem böyle. Nasıl olmuş? Elime yeni 200TL geçti. Ne yapayım? Sistem nasıl olmuş. Kötü mü? Sanki ekran kartı biraz düşük kaçtı sisteme göre. Sizin fikriniz nedir? Şimdiden teşekkürler :)

Ayrıca hala yardım beklediğim konu var: https://www.technopat.net/forum/mas...ston-hyperx-memory_management-mavi-ekran.html

em4ra8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest kasa... her neyse.

Ekran kartı düşük kaçmış hatta baya düşük kaçmış. Keşke 200 TL'yi önceden eklese idin, daha iyi bir sistem olurdu. PSU marka ve model?

Everest kasa... her neyse.

Ekran kartı düşük kaçmış hatta baya düşük kaçmış. Keşke 200 TL'yi önceden eklese idin, daha iyi bir sistem olurdu. PSU marka ve model?
400W Xilence Power XP400! Çok düşük ya! Şimdi gördüm. :/

Sistem aslında fena olmamış. 200 Tl'nin üzerine biraz daha koyup SSD almanı tavsiye ederim. 7770 berbat bir kart değil, çoğu oyunu orta-yüksek ayarlarda oynarsın. İleride kasayı(Psu ile beraber) ve ekran kartını değiştirebilirsin.

Ben Battlefield 3 oyununu GT630 ekran kartımla orta ayarda akıcı oynuyorsam 7770 yüksek ayarda oynatır gibi.

Sistem aslında fena olmamış. 200 Tl'nin üzerine biraz daha koyup SSD almanı tavsiye ederim. 7770 berbat bir kart değil, çoğu oyunu orta-yüksek ayarlarda oynarsın. İleride kasayı(Psu ile beraber) ve ekran kartını değiştirebilirsin.

Orta bütçeli bir oyuna SSD'mi? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı