M5A99FX PRO R2.0 Yeni PC Siyah Ekran

Ekran kartı ve RAM'leri dogru taktım defalarca kontrol ettim. Windows ukurmaya fırsatım olmadı. Anakart ekranında takılıp kalıyor. PC tam açılırken BIOS'a girmeiçin DEL'e ard arda basıyorum basıyorum sonra böyle bekliyor.

Recep Baltaş Hocam. Konu sahibinin şu mesajından görülüyor ki, Windows kurmanın ne olduğunu biliyor ancak kurabilmek için o aşamaya geçememiş çünkü bilgisayarı post screen ekranında takılıyor açılış esnasında test anında takılıyor ve bios'a giremiyor, bu durumda boot ayarlarını yapamıyor v.b. Windows kurulumuna da geçemiyor, bizlerde post ekranında takılma nedenini çözmeye çalışıyoruz.

Recep Baltaş Hocam. Konu sahibinin şu mesajından görülüyor ki, Windows kurmanın ne olduğunu biliyor ancak kurabilmek için o aşamaya geçememiş çünkü bilgisayarı post screen ekranında takılıyor açılış esnasında test anında takılıyor ve bios'a giremiyor, bu durumda boot ayarlarını yapamıyor v.b. Windows kurulumuna da geçemiyor, bizlerde post ekranında takılma nedenini çözmeye çalışıyoruz.
Aynen abicim bunu nasıl cozucem bilemiyorum dün türkçe kullanımından dolayı ban yediğim için yazamadim

IMAG0363.jpg

Arkadaş hayatında ilk defa PC toplamış, içinde Windows kurulu geliyor sanıyor. Sizler de sanki ortada gerçekten sorun varmış gibi yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. İlginç. Yahu en başta bi kere bi foto koy bakalım takıldığı ekrandan.
abi direk anakart ekranında takılıyorum gecebildigim zamanda bi nokta bile olmayan sim siyah ekranla karşılaşıtorum
IMAG0363.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı