M8 Metro hattının açılış tarihi belli oldu

Ağa bu adam öyle oturup yas tutacak adam değil. En son yas tuttuğu gece 6 metro inşaatı başlattı.

Bundan metro istasyonlarının haberi var, değil mi?

Az daha salla istersen. 6 değil 10 falandır. Hatta 15-20. bu tarz işler için kaç km metro hattı yaptı diye bakılır. Başlatacağız, başlattım, seneye başlıyor lafları hep yalan dolar. 1-2 tane AKP döneminde başlanıp yüzde 80'i bitmiş metrolar hariç. Kaç km metro hattı yapmış onu söylemek gerekir.

Not: Bu metro hattı 2015 yılında İHA'le edilmiş başlanmış. Ve çoğu bitmiş bir hat zaten. Gelip hazır hattın ucuna azıcık ekleme yapıp ben yaptım demek olmuyor gibi... Veya bakanlığın yaptığı metro hatlarına ben yapıyorum diyerek çökmek reklam yapmak yakışmıyor İBB'ye...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan metro istasyonlarının haberi var değil mi?

Az daha salla istersen. 6 değil 10 falandır. Hatta 15-20. Bu tarz işler için kaç km metro hattı yaptı diye bakılır. Başlatacaz başlattım seneye başlıyor lafları hep yalan dolar. 1-2 tane AKP döneminde başlanıp yüzde 80'i bitmiş metrolar hariç. Kaç km metro hattı yapmış onu söylemek gerekir.

Not: Bu metro hattı 2015 yılında İHA'le edilmiş başlanmış. Ve çoğu bitmiş bir hat zaten. Gelip hazır hattın ucuna azıcık ekleme yapıp BEN YAPTIM demek olmuyor gibi... Veya bakanlığın yaptığı metro hatlarına ben yapıyorum diyerek çökmek reklam yapmak yakışmıyor İBB'ye...

Sen olayı anlamamışsın bu yardımcı olur :D 2019 seçimlerinde gördük 20 yıllık akp iktidarı bitiyor. Yol, köprü, tünel yapılır da bu ekonomik enkaz kaç yılda toparlanacak bakalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen olayı anlamamışsın bu yardımcı olur :D 2019 seçimlerinde gördük 20 yıllık akp iktidarı bitiyor. Yol, köprü, tünel yapılır da bu ekonomik enkaz kaç yılda toparlanacak bakalım.

Konuyu saçma yerlere çekmeye çalışma.

Ekrem İmamoğlu'nun yapmadığı metro hatlarını yapmış gibi göstermekten vazgeçin artık. Hayali icraatlar satmaktan vazgeçin.

3. yılı bitti diyorum. Kaç km metro hattı yapmış onu söylemek yerine her zaman ki gibi sadece AKP'ye sallıyorsunuz. 150 günden 150 proje içerisinde dişe dokunan veya temeli Ekrem İmamoğlu döneminde atılmış kaç icraat vardır?

İhalesi 2015 yılında yapılmış ve çoğu bitmiş bir metro hattının ucunu yapınca metroyu sen mi yapmış oluyorsun şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekrem İmamoğlu yapmadığı metro hatlarını yapmış gibi göstermekten vaz geçin artık. 3. Yılı bitti diyorum kaç km metro hattı yapmış onu söylemek yerine her zaman ki gibi sadece AKP'ye sallıyorsunuz.

İhalesi 2015 yılında yapılmış ve çoğu bitmiş bir metro hattının ucunu yapınca metroyu sen mi yapmış oluyorsun şimdi?

Akpnin engellemelerine rağmen imamoğlu gayet güzel çalışıyor. Seçimi yenilediklerinde gelen 806 bin fark ağlatmış olabilir. Sen de artık savunmaya çalışarak zamanını harcama çünkü söylediğin şeyler vatandaşın ve buradakilerin umurunda bile değil.

Akpnin engellemelerine rağmen imamoğlu gayet güzel çalışıyor. Seçimi yenilediklerinde gelen 806 bin fark ağlatmış olabilir. Sen de artık savunmaya çalışarak zamanını harcama çünkü söylediğin şeyler vatandaşın ve buradakilerin umurunda bile değil.

Seçimin tekrarlanmasına karşıydım ben.

O gün İstanbul'da olsam Ekrem İmamoğluna oy atardım. O derece.

Ama bu Ekrem İmamoğlu'nın fos çıktığının ve icraat ile değil sürekli polemik ile tartışma ile günden olmaya çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.

3 yıl geçmiş belediye seçimlerinde. Artık ele gelen dişe dokunan icraat bekliyor insanlar. Çeşme açtım parkı düzenledim yok ağaçları budadım gibi işler icraat sayılmıyor. Her zorda kaldığınızda veya cevap veremeyince aynı lafları söylemek yerine azcık nedir ne değildir ne yapmıştır diye bakın isterseniz...

Ekrem İmamoğlu'nun yapmadığı metro hatlarını yapmış gibi göstermekten vazgeçin artık. Hayali icraatlar satmaktan vazgeçin.

3. yılı bitti diyorum. Kaç km metro hattı yapmış onu söylemek yerine her zaman ki gibi sadece AKP'ye sallıyorsunuz. 150 günden 150 proje içerisinde dişe dokunan veya temeli Ekrem İmamoğlu döneminde atılmış kaç icraat vardır?

Meee me me meeee meeeeee mememememememeee meeeee meee 🐑🐑🐑🐑🐑 (niye hep chp gibi partileri kötülemeye çalışıyorsun anlamadım).

Meee me me meeee meeeeee mememememememeee meeeee meee 🐑🐑🐑🐑🐑 (niye hep chp gibi partileri kötülemeye çalışıyorsun anlamadım).

Kötü olduğu için olmasın mesela?

Yapmadıkları işleri yapmış gibi hayali kahraman yaratmaya çalışmanıza benim eleştirim.

150 gün 150 proje diyor içersinde adam akıllı proje yok. Üstüne her yere pankart asılmış reklamlar dev afişler. Bu kadar zorlama ve ite kaka Cumhurbaşkanı olma çabası rahatsız ediyor artık beni. Bırak sen işini yap halk iyi yaparsan taktir eder zaten seni. Zorlamaya çalışmasından bıktı insanlar resmen.

Seçimin tekrarlanmasına karşıydım ben.

O gün İstanbul'da olsam Ekrem İmamoğlu'na oy atardım. O derece.

Ama bu Ekrem İmamoğlu'nın fos çıktığının ve icraat ile değil sürekli polemik ile tartışma ile günden olmaya çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.

3 yıl geçmiş belediye seçimlerinde. Artık ele gelen dişe dokunan icraat bekliyor insanlar. Çeşme açtım parkı düzenledim yok ağaçları Bu Da'dım gibi işler icraat sayılmıyor. Her zorda kaldığınızda veya cevap veremeyince aynı lafları söylemek yerine azıcık nedir ne değildir ne yapmıştır diye bakın isterseniz...

Belediye başkanını değiştiririz gider sonuçta koyun gibi tapan kitle değiliz. Ama bazıları kafalarına atılan makarnaya muhtaç bırakıldığı halde oy veriyor onları düzeltemeyiz. Akp-hdp-deva-gelecek dışında hangi partinin geleceğine değil ne yaptığına ve yapacağına bakarız, beğenmezsek seçimde kapıyı gösteririz.

Akp-hdp-deva-gelecek dışında hangi partinin geleceğine değil ne yaptığına ve yapacağına bakarız, beğenmezsek seçimde kapıyı gösteririz.

Belediyeler bir fragman işte. Başarılı olsalar zaten halk taktir eder arka çıkar destekler...

Ama icraat yapmayıp sürekli ağlaşıp bahane üretip polemik ile gündem olunuyor.

150 güne 150 proje diye bir şey uydurmuşlar boş beleş proje çoğu. Veya AKP döneminde başlanan devam eden projeler.

Geri
Yukarı