M8 vs M8S

Dwyane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 telefonda birine hala karar veremedim. M8 al diyenler M8s takılabiliyor menü geçişlerinde veya tarayıcıda gezinirken diyorlar. M8s al diyenler ise M8 ilerde güncelleme de sıkıntı çıkarır, üretimi de durduruldu telefon gözden çıkarıldı falan diyorlar. Şu an 2 telefonda Hepsiburada da 1500 TL. M8 düşünmemin başlıca nedeni M8S'e göre işlemcisinin daha iyi olması. Oyun oynamayan birisiyim M8S yeterli olur mu? Tercihim hangisi olmalı?
M8
+ İşlemci
-Pil ömrü
-Kamera

M8S Artıları
+Pil ömrü
+64 bit işlemcili olması
+Daha güncel olması
+Kamerası bir tık daha iyi
-İşlemci

Not: G4 önermeyin boyut benim için çok önemli 5.5 inç telefon büyük geliyor. M5 alma fikrim vardı teknoloji marketlerde inceledim bayağı pek tatmin etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
M8 daha iyi bir cihaz. Güncellik konusunda M8 amiral gemisi bir model olduğu için sorun çıkmaz.

@LTNeron Eyvallah hocam.

@Ozzturk Hocam konu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

Farklı bir önerisi veya farklı bir yorumu olan yoksa bugün hepsiburadadan siparişi vereceğim.
Son 1-2 yorum alayım :)

@Predator Titan Hocam siz ne diyorsunuz? :)

@LTNeron Hocam M8 sipariş ettim Hepsiburadadan. Yardımın için tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı