Maaş için banka önerisi

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Findeks notumu yükseltmeye çalışıyorum fakat bir yandan da maaş hesabımı değiştirmek için banka arıyorum. Şu anda amacım kredi almak. EFT fırsatları vb durumlar beni çok etkilemiyor. Asıl amacım kolay kredi veren bir banka. Önerilerinizi bekliyorum.

Kredi puanı kasın hocam bence öyle daha fazla kredi alabilirsiniz ayrıca daha kolay olur.

Hocam esktre kesildikten sonra ödeme yapmak ile arasında bir fark olmadığı söyleniyor bu durumun.
Fark etmiyor zaten. Son ödeme tarihini geçirmediğiniz sürece fark etmiyor. Findex puanını arttırmak için 3 aylık küçük krediler çekip kapattım ama şimdi daha yüksek bir miktara ihtiyacım var.

Fark etmiyor zaten. Son ödeme tarihini geçirmediğiniz sürece fark etmiyor. Findex puanını arttırmak için 3 aylık küçük krediler çekip kapattım ama şimdi daha yüksek bir miktara ihtiyacım var.

"Fark etmiyor zaten." Yaşın kaç tam olarak?

Hocam esktre kesildikten sonra ödeme yapmak ile arasında bir fark olmadığı söyleniyor bu durumun.

Durumuna göre değişir. Davranış skorları sosyal ekonomik parametreler gibi etkenler oluyor. Ama düzenlilik haline getirip hesap kesiminden önce ödersem davranış skorun artar. Önemli olan düzenliliktir.

Geri
Yukarı