Maaş kartı ile taksitli alışveriş yapılabilir mi?

AquaBF

Decapat
Daha fazla  
Hazır bir sistem alıcam, sistemi taksitli almak istiyorum ama 27 bin tl'lik limiti olan bir kredi kartım yok. Bu yüzden kredi kartı ile alamıyorum. Fakat maaşımın yattığı bir banka kartım var, bu kart ile taksitli bir şekilde sistem satın alabilir miyim?

Hazır bir sistem alacağım, sistemi taksitli almak istiyorum ama 27 bin TL'lik limiti olan bir kredi kartım yok. Bu yüzden kredi kartı ile alamıyorum. Fakat maaşımın yattığı bir banka kartım var, bu kart ile taksitli bir şekilde sistem satın alabilir miyim?

Banka kartına taksit yapılmıyor.

Son düzenleme:
Hocam maaş alıyorsanız bankadan isteyin limit verir. Maaş hesabına KMH tanımlı ise aldıktan sonra faizle taksitlendirme yapılabilir. Ancak bu her bankada olmuyor ben Garanti'de gördüm. Ancak bunun içinde 27 bin TL'lik KMH gerekiyor.

Hazır bir sistem alıcam, sistemi taksitli almak istiyorum ama 27 bin tl'lik limiti olan bir kredi kartım yok. Bu yüzden kredi kartı ile alamıyorum. Fakat maaşımın yattığı bir banka kartım var, bu kart ile taksitli bir şekilde sistem satın alabilir miyim?
Efendim bizzat tecrübe etmiş biri olarak, Banka kartıyla taksitli alamadığınızı üzülerek belirtmek isterim.

Geri
Yukarı