Mac mi Windows mu?

M.2 Pro cidden beklemeye değer mi? M1 Pro almayı düşünüyorum da nasıl desem fiyatlar biliyorsunuz hiç sabit değil. Bu yıl çıkmış olsaydı zorlayıp almayı düşünebilirdim de beklemek ve tarihinin belli olmaması korkutuyor. Her açıdan M1 Pro da çok güçlü gözüküyor zaten. Sizin düşünceniz nedir hocam. Vfx render ve yazılım için kullanacağım.

M2 Pro gelince M1 Pro'ya da zam gelmesinden korkuyorum ben :D Eğer öyle olursa yurt dışından almanızı öneririm. Şu an herhangi bir bilgi yok M2 Pro için fakat bu yıl çıkış yapar diye düşünüyorum.

M.2 Pro gelince M1 Pro'ya da zam gelmesinden korkuyorum ben :D eğer öyle olursa yurt dışından almanızı öneririm. Şu an herhangi bir bilgi yok M.2 Pro için fakat bu yıl çıkış yapar diye düşünüyorum.

Aslında pt.com.tr üzerinden alacağım da. M.2 Pro için gelecek yıl gösterilmiyor mu? Sonuçta bu yılın bitmesine az kaldı ve 3 nm ile çıkacak M.2 Pro. 3 nm üretim de fiyatları yükseltecek. Demek istediğim M1 Pro ile M.2 Pro arasında beklemeye değecek kadar çok fark var mıdır? 😅

Geri
Yukarı