Mac mi Windows mu?

Gorky7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yeni bilgisayar alacağım ancak mac mi Windows mu karar veremedim. Bilgisayarda oyun oynayacağım ama çok fazla değil. Daha çok yazılım kodlama photoshop için kullanacağım. Sizce maç mi alayım yoksa Windows mu yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla mac bilgisayar almana gerek yok aslında. Laptoplara yani pclere hackintosh kurabilirsin. Dual boot yaparak hem Windows hem de MAC OS kullanabilirsin.

Pc ye arkadasın dediği gibi mac kurabilirsin fakat Apple ürünlerinin farkı sadece yazılımdada değil.güzelim retina monitorde photoshopunu guzel guzel kullanmak daha cazip gelecektir sana.

Bir macbook air kullanicisi olarak aciklayayim. Oyle istedigin programi yok crackli yok korsan muhabbeti yok bulsan dahi lisansi kontrol edildigi icin calistirmaz. Oyun ise oynatir bizzat merak ettigim icin test ettim 900p monitorlu macbook air csgo 30 35 fps oynatabiliyor. Lol ise 55 60 fps alabiliyorsun ama zevki yok. Programlama dersen o tur uygulamalar biraz pahali satin alman gerekiyor. Benim en sevdigim yer ise windows gibi sismemesi al 5 yil kullan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı