Mac mini almaya değer mi?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Bende öyle düşündüm ileride sıkıntı olmaması için. Apple'ın ekranlarına baktım ve gereksiz pahalı geldi. Bunların yanına alabileceğim bir monitör öneriniz var mıdır?

Monitor konusunda hicbir fikrim yok maalesef. Thunderbolt girisi olan bir monitor isinizi gorur diye dusunuyorum.

M2 Pro bekleyen birisi olarak kesinlikle Mac mininin alınacağını düşünüyorum. Yeni Mac mini ve fiyatı hakkında heyecanlanan çok kişi gördüm. Ne zaman Türkiye'ye siparişe açılacağı hakkında fikriniz var mı acaba?

M.2 Pro bekleyen birisi olarak kesinlikle Mac mininin alınacağını düşünüyorum. Yeni Mac mini ve fiyatı hakkında heyecanlanan çok kişi gördüm. Ne zaman Türkiye'ye siparişe açılacağı hakkında fikriniz var mı acaba?

Siparişe zaten açık ama teslimat süreleri çok uzun. İstediğim özelleştirmeleri yaptıktan sonra sepetime ekledim ve konum ekledikten sonra 15-17 şubat tarihlerinde teslimat yapılacağı yazıyor.

Siparise acik su an.

Siparişe zaten açık ama teslimat süreleri çok uzun. İstediğim özelleştirmeleri yaptıktan sonra sepetime ekledim ve konum ekledikten sonra 15-17 şubat tarihlerinde teslimat yapılacağı yazıyor.

Teşekkür ederim fark etmemişim. Gene 15-17 şubat iyiymiş.

Edit: Az önce baktım 30 Ocak ve 1 şubat gösteriyor özelleştirme yapılmamış MacBook için. Özelleştirme yaptığımda da 13-15 şubat gösteriyor. Fakat ben pt üzerinden alacağım. Orayı bekliyorum.

Geri
Yukarı