Mac OS X 10.6.3 Kernel Panic Hatası

serhatakin37

Hectopat
Selamlar. Öncelikle Sayın Recep Bey ve değerli forum üyeleri. Ben bilgisayarıma iAtkos'un çıkardığı Mac Os X Snow Leopard yani Mac Os X 10.6.3 sürümünü bilgisayarıma yükledim fakat yükledikten sonra tam ekran Youtube'dan video veya bilgisayarı kasacak bir işlem yani Adobe Photoshop CS5 ve Adobe InDesign Cs5 gibi birde Firefox gibi programlar çalıştığında bilgisayarım panic hatası veriyor. Panic hatası alıyorum. Bunun resmini göndermek isterdim ama elimde fotoğraf bulunmuyor isterseniz çekebilirim.

Saygılarımla...

Bilgisayarımın Özellikleri:
  • İntel Pentium 4 3.06GHz 775PİN 32 BİT
  • 2 GB 533GHz DDR2 Ram
  • NvdiA Zotac GT9800 1 gb 128Bit

Hangi bootloader kullandığını konfigürasyonu nasıl bunları da yazabilir misin. Birde Recep'in dediği gibi Kernel Panic ekranın bir fotoğrafını çekip yollarsan hata nereden kaynaklandığı hakkında bir fikrimiz olur. :)

Bir hafta sonra gibi i̇şlemci alıcam i̇ntel quad core ona 10.8 kurucam.. İnşallah sorun ortadan kalkar... 
Birde şamalon bootloder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı