Mac OS X BluetoothHCIController sorunu

System Single User ile aç. Terminal ekranı geldiğinde aşağıdaki komutları sıra ile uygula.
Kod:
Type: mount -uw /
Type: cd /System/Library/Extensions
Type: mkdir intel_back
Type: mv AppleIntelHD* AppleIntelF* intel_back/
Type: touch ../Extensions
Type: Reboot

System Single User ile aç. Terminal ekranı geldiğinde aşağıdaki komutları sıra ile uygula.
Kod:
Type: mount -uw /
Type: cd /System/Library/Extensions
Type: mkdir intel_back
Type: mv AppleIntelHD* AppleIntelF* intel_back/
Type: touch ../Extensions
Type: Reboot

Terminal ekranı gelmiyor ki aynı yerde takılıyor.

Nasıl gelmiyor? Clover Boot Menüde Install OS X seçili iken space tuşuna basacaksın. Orada boot singler use mod var. Onu seç. Yazılar kayacak. Ardından ekranda terminal ekranlarında olduğu gibi bi imleç göreceksin. Oraya kodları gireceksin.

Aynen dediğiniz gibi yapıyorum biliyorum zaten dediğiniz şeyi ama safe mode 'da verbose mode' da ne oluyorsa single user mode aynı şey şey oluyor. Yazıların kaydığı yerde o hata çıkıyor zaten orayı hiç geçmiyor ki.

Single user mod ile sistem yüklenmez. Bootlaoder içinde kext silmek yada eklemek yada düzenlemek için kullanılır. Düzenlemeler bittikten sonra reboot komutu girilir ve sistem normal şekilde başlatılır. Doğru pencereyi açtığına emin ol.

F11 Boot menüsünü açıyorum ve usb seçiyorum Technopat logolu clover bootloader ekranı geliyor. Orda elma logolu Boot Mac OS X sekmesine geliyorum. Space tusuna basıyorum ve single user mode seçiyorum. Sonuç dediğim gibi bir yanlış olduğunu düşünmüyorum. Daha öncede çok kez yükleme yapmış biriyim. Snow Leopard zamanından beri bunu yapıyorum farklı sistemlere.

11950787_925342814205494_399584664_n.jpg
11911068_925342797538829_1145061409_n.jpg

Valla kafayı yedim bunun yüzünden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı