Mac OS X Boot Etmeme Sorunu

ümit65

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. BIOS ayarlarını düzgün bir şekilde yaptıktan sonra kuruluma geçmiyor. Aşağıdaki ekran çıkıyor sürekli. Kuruluma nasıl geçebilirim.

20151010_101758.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem first device yapıyorum hemde diğer yöntemleri deniyorum yine de olmuyor. sürekli gönderdiğim ekran çıkıyor. Ayrıca uefi üzerinden kurmak istiyorum ama öyle yapınca tepki vermiyor. illa legacy boot mu olmalı?

Hem first device yapıyorum hemde diğer yöntemleri deniyorum yine de olmuyor. sürekli gönderdiğim ekran çıkıyor. Ayrıca uefi üzerinden kurmak istiyorum ama öyle yapınca tepki vermiyor. illa legacy boot mu olmalı?
Clover boot loader kullaniyorsaniz uefi tercih etmelisiniz. Eger chameleon yani bukalemun bootloader kullaniyorsaniz legacy modu tercih etmelisiniz.

Teşekkürler. Kullanımı hakkında özellikle önereceğin bir ayar var mı? İatkos ve sizin raw imajlarınızı kurmak istiyorum. Umarım artık olur çünkü çok zamanımı aldı

UEFI için:
UEFI.CLover.png

UEFI olmayan Sistemler için (GPT Olarak Formatlanmış HDD için):
NON.UEFI.png

UEFI Olmayan Sistemler ( Windows Yanına Yapılan Kurulumda MBR Formatlı HDD için):
MBR_Clover.png

Bunu vermeniz çok iyi oldu. Ama temel sorunu tam çözemedim. yani pc de uefi ve legacy desteği olmasına rağmen flash'ı takınca başlatamıyorum kurulumu. Bu dediğim formattan önce. Zaten ilk kurulum başlamadığı için format atamıyorum. Uefi modunda pc flaşha tepki vermiyor. Direk kendini yeniden başlatıyor. Legacy mod'da ise yüklediğim ekran çıkıyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı