Mac OS X Elma Ambleminde Donuyor

Ben kurulumu cpus=1 diye başlattım. Normalde işe yarar mı ?

-v komutuyla başlattığımda burada hata oluşuyor, sizce ne olabilir.
20140421_220357.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
cpus=1 komutu ile kuruluma geçmen garip,
cpus=1 PCIRootUID=1 GraphicsEnabler=Yes npci=0x2000 -v komutunu denermisin

Bu komutlar işe yaramazsa AppleInstelHDGraphics.kext dosyasını sil izinleri onar aynı komutla açmayı dene.İzin onarma USB ile kuruluma geçersin kurulu sistemi seçip İzinleri onarırsın.
GraphicsEnabler=No olarakta deneyebilirsin...

Kurulum USB'isinde ki AppleInstelHDGraphics kextlerini silip temiz kurulum deneyebilirisn...

Son düzenleme:
Denedim bu sefer böyle görünüyor.
20140422_143708.jpg

cpus=1 komutu ile kuruluma geçmen garip,
cpus=1 PCIRootUID=1 GraphicsEnabler=Yes npci=0x2000 -v komutunu denermisin?

Bu komutlar işe yaramazsa AppleInstelHDGraphics.kext dosyasını sil izinleri onar aynı komutla açmayı dene. İzin onarma USB ile kuruluma geçersin kurulu sistemi seçip İzinleri onarırsın.
GraphicsEnabler=No olarakta deneyebilirsin...

Kurulum USB'isinde ki AppleInstelHDGraphics kextlerini silip temiz kurulum deneyebilirsin.
AppleInstelHDGraphics kext'i yok.

Sadece sabır lazım...
UseKernelCache=Yes Kernel=mach_kernel arkasından bir önceki verdiğim komutları gir...

UseKernelCache=Yes Kernel=mach_kernel PCIRootUID=1 GraphicsEnabler=No npci=0x2000 cpus=1 -v
komutlarını dene...

Ayrıca burada bir konu var aynı anakart kullanılmış incelemeni tavsiye ederim...
https://www.technopat.net/sosyal/ko...mavericks-normal-modda-açılmıyor.53338/page-2

mac os x 10.9 raw imajını kurdum . -v npci=ox2000 GraphicsEnabler=No dart=0 cpus=1 kumotu ile açılıyor tek sorun internet bağlı oldunu gösterdiği halde internette gezinemiyorum. Ethernet kartım = RTL8168 RTL81xx.kext'ti kurdum Doğrumu kurmuşum?

20140424_121836.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı