Mac Os X Kurmak için Boot Menüsüne Giriş

samed266

Hectopat
Daha fazla  
Recep abinin bu videodaki 6. dakkaya kadar olan BIOS ayarlarını yaptım. Daha sonrasında bilgisayarım kapandı. Bekledim sadece Windows acıldı reset attım kapattım her şeyi yaptım fakat Windows ekranı açılana kadar ekran hep siyah kalıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum. İnternette BIOS pilini cıkart gibi önerilerde bulunmuşlar.
Fakat bu beni zorlar ve pek bilgim yok . Daha pratik çözümleri varsa lütfen el atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi şuan telefondan yazıyorum. BIOS pilini çıkarttım hallettim . Fakat yine de öğrenmek isterim basit yolu varsa. Ana kartımın markası Gigabyte fakat modeli aklımda değil. Yarın bildireceğim.

Abi Windows ekranı yani masaüstüne felan gelene kadar ekran siyah oluyor bir tek harf bile yazmıyor. Başlangıçtaki Gigabyte yazısı felan da gözükmüyor simsiyah oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı