Mac OS X Ses sorunu

kaancity

Hectopat
Merhabalar i7 bilgisayarıma tertemiz bir kurulum gerçekleştirdim az önce. Şu an 27'' bir iMac'şm var.
Ses problemini çözmeye çalışırken bir çok deneme yaptım ve yüklemeler bölümünde bir çok dosya oluştu bu dosyaları nasıl silebiliriz?

Nasıl yaptığımı bilmeden ses driveri yüklendi fakat bununda 2 problemi var. 1. Video veya müzik dinlerken ve ses sondayken klavye üstündeki volüm yükseltme tuşuna bastığımda sesi yükseltmeye çalışıyor ve muhteşem bir cızırtı geliyor. 2. ise garageband uygulamasında tercihlerde ses kartını seçmeme rağmen hiç bir ses alamıyorum. Buhtemelen eski driver dosyaları ikle alakalı olabilir.

Yardımlarınızı bekliyorum.

WoodooHDA ile cızırtı ve ses sorununu çözdüm. An itibariyle Ön ve arka Jack ve HDMI ses desteği çalışıyor. Ama asıl problem şu Sistemde tüm sesler çalıştığı halde Garageband uygulamasında hiç ses gelmiyor. Ayarlarında aktif olarak kullandığım çıkışı seçtim. denemediğim şey kalmadı...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı