MacBook 2011 High Sierra hatası

lfccan

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
13,3inc
İşlemci
2,8GHz intel core i7
Arkadaşlar MacBook 2011 var bende şu an El Capitan yuklu fakat eski bir surum oldugu icin yeterli gelmiyor. Bende App stordan High Sierra yukledim yukleme bittikten sonra kurulumu falan kabul ediyorum. Cihazi yeniden baslatin di/yor basiyorum Apple logosunun ceyregi dolunca bir ekran geliyor. macOS yuklenemedi Firmware dogrulanirken hata olustu diye. Ne yapmam gerekiyor? Yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar MacBook 2011 var bende şu an El Capitan yuklu fakat eski bir surum oldugu icin yeterli gelmiyor. Bende App stordan High Sierra yukledim yukleme bittikten sonra kurulumu falan kabul ediyorum. Cihazi yeniden baslatin di/yor basiyorum Apple logosunun ceyregi dolunca bir ekran geliyor. macOS yuklenemedi Firmware dogrulanirken hata olustu diye. Ne yapmam gerekiyor? Yardimci olur musunuz?
Hocam merhaba. Disk izlencesinden diskinizi onarıp sonrasında deneyebilir misiniz?

Neden High Sierra kurmaya çalışıyorsunuz? MacBook modelini detaylı yazar mısınız? Air mı Pro mu? Desteklediği en son sürümü kurun bence.
Hocam model macbook pro 2011 desteklediği son sürüm app storda çıkmıyor İnternette araştırdım high sierra uygunmuş high sierra kurmak istememin sebebi ise el capitan da çoğu uygulama çalışmıyor eski sürüm uyarısı fln veriyor bu yüzden

Geri
Yukarı