MacBook Air 2017 hala alınır mı?

nightlovell

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir MacBook Air 2017 128 GB modelinden alacağım kozmetik olarak neredeyse sıfır gibi tuşlar ve diğer bileşenler düzgün çalışmaktadır. Tek bir eksisi var pil devri biraz yüksek, 950 civarı. Oyun oynayan birisi değilim, iş ve şirket için alacağım. Sizce günümüz şartlarında bu cihaz kaç lira eder? Anlayan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Merhaba, bir MacBook Air 2017 128 GB modelinden alacağım kozmetik olarak neredeyse sıfır gibi tuşlar ve diğer bileşenler düzgün çalışmaktadır. Tek bir eksisi var pil devri biraz yüksek, 950 civarı. Oyun oynayan birisi değilim, iş ve şirket için alacağım. Sizce günümüz şartlarında bu cihaz kaç lira eder? Anlayan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Oyun için olmaz ama iş için bayağı işe yarar alınır.

Fiyat ne kadardı?

15k civarı olabilir hocam.

Bir Mac 5 6 yıl gidiyor bence alınmamalı macOS olmadan olmaz mı?

Daha kolay taşınabilir sessiz ve performanslı olmasından dolayı MacBook Air düşünüyorum hocam 10k gibi bir fiyata diğer markalardan da dizüstü bilgisayarlar aldım Acer ve benzeri beni çok mutlu etmediler. Dediğim gibi sadece iş odaklı, oyun film vb. için başka cihazlarım var.

Şimdi fark ettim bütçe bile belirtmemiş.

Hocam ben modeli ve cihazı seçtim zaten sadece bu tür bir cihazın günümüz şartlarında ederi nedir onu öğrenmek istiyorum fazla vermemek için.

M işlemci kullanmayan Mac uzun süre için alınmaz.
Windows laptoplar daha çabuk değer kaybettiğinden 2. elde güzel bir şey alınabilir.
Nasıl bir performans istersin uzun giden batarya mı? Kullandığım Lenovo'lar güzeldi. Kendim HP kullanıyorum dönemine göre güzeldi.

M işlemci kullanmayan Mac uzun süre için alınmaz.
Windows laptoplar daha çabuk değer kaybettiğinden 2. elde güzel bir şey alınabilir.
Nasıl bir performans istersin uzun giden batarya mı? Kullandığım Lenovo'lar güzeldi. Kendim HP kullanıyorum dönemine göre güzeldi.

Neden hocam benim araba galerim var şirkette ilan bakıp ilan koymak için kullanacağım veya form dosya işlemleri. Evde zaten oyun film ve benzeri için başka cihazlarım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı