MacBook Air 2017 hala alınır mı?

Yıllardır Macbook kullanıyorum. Şu an da 2017 model bir air'den yazıyorum. Macbook air, bir ofis bilgisayarıdır. Oyun ve tasarım programları dışındaki işleriniz için kullanacaksınız. Yıllar geçse de stabilitesi değişmiyor. Oldukça sessiz. Şahsen windows tabanlı pcler, zaman içerisinde verimliliklerini yitiriyor. Önerim Macbook air.

Yıllardır Macbook Pro kullanıyorum. 2014 model var şu an elimde. Çok memnunum özellikle iş ve günlük yaşam için kullanıyorum cihazı. Arada da Windows ile oyun oynuyorum. İlk günki performansında diyebilirim. Arkadaşım da 10 yıldır kullanıyor cihazını ve merak etme daha çok kullanacaksın demişti bana:) Tavsiye ederim Macbook cihazları. Başka hiçbir laptop markasını bu kadar uzun zaman bu kadar performansla kullanamazsın.

Yıllardır Macbook kullanıyorum. Şu an da 2017 model bir air'den yazıyorum. Macbook air, bir ofis bilgisayarıdır. Oyun ve tasarım programları dışındaki işleriniz için kullanacaksınız. Yıllar geçse de stabilitesi değişmiyor. Oldukça sessiz. Şahsen windows tabanlı pcler, zaman içerisinde verimliliklerini yitiriyor. Önerim Macbook air.

En fazla kullanacağım program Photoshop, onun dışında genel olarak sunum, film vs.
Arada bir de sıkılırsam bir iki el CS:GO da oynamak isterim tabi.

En fazla kullanacağım program Photoshop, onun dışında genel olarak sunum, film vs.
Arada bir de sıkılırsam bir iki el CS:GO da oynamak isterim tabi.
Macbook air, oyun için pek doğru bir seçim değil maalesef. Macbook'un Photoshop performansını bilmiyorum ama adobe premier bayağı zorlamıştı.

Youtube için imoviede 20dklık video düzenlemek için almak istiyorum kasma yapar mı ? Ona göre alacağım açıkcası başka laptobum var çünkü (abobe kaldırmıyor) sadece imovie için almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kesinlikle Matebook D15 öneririm. Ramini yükseltemiyorsun ama baktığım kadarıyla Mac'de de yükseltemiyorsun. O tasarım yaklaşık 6-7 yıllık Apple tasarımı yani karar senin. Ayrıca Acer Swift S314-41G de alabilirsin. Çok hoş bir tasarımı var ve 500-600 lira daha ucuz Matebook'dan.

Yıllardır MacBook kullanıyorum. Şu an da 2017 model bir Air'den yazıyorum. MacBook Air, bir ofis bilgisayarıdır. Oyun ve tasarım programları dışındaki işleriniz için kullanacaksınız. Yıllar geçse de stabilitesi değişmiyor. Oldukça sessiz. Şahsen Windows tabanlı PC'ler, zaman içerisinde verimliliklerini yitiriyor. Önerim MacBook Air.

Hocam şarjı şu an ne kadar gidiyor?

Geri
Yukarı