Macbook Air 2018 alınır mı?

Mustache

Kilopat
Daha fazla  
Hiç Macbook kullanmadım önceden. Yurt dışı planlarım var kalıcı olarak oralarda taşıması kolay kullanışlı laptop arıyorum. Oyun oynamıyacağım belki arada zaman geçirmelik çok ufak oyunlar dışında. Sizce Macbook Air 128 GB iyi bir seçim olur mu? Macbook 15 inc'de almayı dusundum de ilk tecrubem olacağından fıyat çok yüksek geldi alışamazsam yazık olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 inch ideal hocam 15inche o kadar fiyat farkına gerek yok bence. 128 GB SSD yeterli olmazsa ayda 8-10 liraya 50 GB iCloud alabiliyorsun. İmkanın varsa pro al ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alışma sürecin biraz uzun sürebilir ama alışırsın çünkü kombinasyonlar windows a göre farklı 2018 macbook air yeterli olur 128gb ssd işini görür yetmezse flash bellek ile destekleyebilirsin ek para vermeye gerek yok ayrıca yeni macbook airde retina ekranda mevcut boşuna pro alıp fazla para vermene gerek yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı